ZOBACZ

25 LAT

1998 – 2023

W 2023 roku Stalco osiągneło 25 lat działalności, wyróżniamy się dostarczaniem i produkowaniem wysokiej jakości produktów, jednocześnie dążymy do efektywnego budowania biznesu z naszymi Partnerami Handlowymi.

Naszych Partnerów Handlowych wspieramy poprzez doradztwo techniczne, projektowanie rozmieszczenia ekspozycji, merchandising, zarządzanie kategoriami produktów, wyposażenie w regały, szkolenia techniczne, pokazy, uczestnictwo w eventach, szeroko pojęty marketing, opiekę Handlowca wraz z serwisem posprzedażowym. Całość naszego zaangażowania buduje silne relacje z naszymi Partnerami Handlowymi co przekłada się na rozwój współpracy.

25 lat Stalco

STALCO 1998 – 2023

Rozwój Stalco to rozwój Partnerów Handlowych

Misja naszej Firmy „Budujemy Zaufanie” oparta jest o długotrwałą współpracę oraz podnoszenie efektywności biznesowej naszych Partnerów.


„Budowanie Zaufania” realizujemy:

- oferując szeroką gamę produktów, która jest projektowana, opracowywana i produkowana według najwyższych standardów.


- dopasowanie wspólnych działań oraz stałe podnoszenie poziomu świadczonych usług

- poszukujemy wyjątkowych rozwiązań i nowych źródeł inspiracji.

- wspierając naszych Partnerów Handlowych w osiąganiu sukcesu.

- budując trwałe relacje z Partnerami Handlowymi, aby lepiej wspólnie przygotować się na przyszłość.

STALCO to Ludzie

Kluczowe dla firmy Stalco jest działanie zgodnie z naszą tradycją, w której atmosfera pracy, ludzie ich zespołowość i ambitne projekty są częścią naszego DNA.


Naszym celem jest budowanie stabilnej firmy, scalanie jej i sprawianie, aby pozostawała przyjaznym do rozwoju miejscem pracy. Budując takie środowisko tworzymy trwałe wartości dla tych, którzy są częścią naszej społeczności.

Odwaga Biznesowa

Zależy nam na kontynuacji budowy silnej Polskiej marki wraz z rozwojem współpracy z naszymi Partnerami Handlowymi.


W ramach 10 kategorii produktowych które mamy w swojej ofercie dążymy do ciągłego poszerzania asortymentu i udoskonalania produktów tym samym wzmacniając naszych obecnych i przyszłych Partnerów w otoczeniu lokalnej konkurencji.

Nasz cel to wysoka jakość

Główny cel przyświecający nam podczas prac nad tworzeniem nowych produktów Stalco i Stalco Perfect to znalezienie równowagi pomiędzy wysokiej jakości produktami, a przystępną ceną. Proces ten nie należy do łatwych, ponieważ koniecznie są do tego testy i analizy, a jest to równoznaczne z odpowiednio przygotowanymi innowacyjnymi pomieszczeniami technicznymi. Wprowadzając produkty dla wymagających użytkowników, wykonawców i instalatorów ceniących sobie wysoką jakość, nowoczesność, wydajność i wytrzymałość wchodzimy na wyższy poziom świadczonych usług.

W 2022 roku właściciele firmy Stalco, Barbara i Marek Zając obchodzili swoje 50-te urodziny, a firma skończyła z początkiem 2023r. 25 lat. STALCO to firma licząca 300 Współpracowników, ale wciąż rodzinna

i pielęgnująca swoje wartości.


Wszyscy Pracownicy firmy z całego kraju wraz ze swoimi partnerkami/partnerami zostali zaproszeni do Krakowa do wspólnego świętowania. Był to wieczór pełen emocji i niespodzianek, a atmosfera towarzysząca zabawie niesamowita.


Piękny wyraz ogromnego szacunku dla wszystkich Współpracowników

i docenienia naszej codziennej pracy.

ZOBACZCIE JAK

ŚWIĘTOWALIŚMY JUBILEUSZ

ZOBACZCIE FILM Z TEGO WYDARZENIA

JUBILEUSZ 25 LECIA

GALERIA ZDJĘĆ

GALA 25 LAT STALCO

FIRMA DZIŚ

STALCO W LICZBACH

STALCO

indeksów w ofercie

Współpracowników

6000+

300+

3500+

sklepów partnerskich

NOWA SIEDZIBA FIRMY

OBEJRZYJ JAK POWSTAWAŁA

ZOBACZ JEJ WNĘTRZA I MAGAZYN

NOWY MAGAZYN

O POWIERZCHNI 10 TYS. M2

JAK SIĘ ZMIENIALIŚMY?

1998 - LUSINA

2001 - 2022 - Centrala Skawina

ul. Torowa 41

2022 - NOWA SIEDZIBA Z MAGAZYNEM

Skawina, Ofiar Katynia 1

2005 - aktualnie - ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA

ul. Sidorska 59F

2014 - aktualnie - ODDZIAŁ BYDGOSZCZ

Osielsko, ul. Szosa Gdańska 5

Zależy nam na tworzeniu relacji partnerskich z Klientami dlatego wspieramy ich począwszy od projektu sklepu, wyposażenia go w regały, zapewnienia godnego zaufania towaru, serwisu posprzedażowego i możliwości obustronnego rozwoju. Stalco ciągle się rozwija, a wraz z nami biznesy naszych Klientów.


Zrozumiałem, że sukces w branży narzędziowo-budowlanej zależy od wielu czynników, ale można go osiągnąć głównie dzięki podejmowaniu inicjatyw, tworzeniu innowacyjnych produktów, odkrywaniu możliwości czy wyciąganiu wniosków zarówno z sukcesów jak i niepowodzeń.


Patrząc daleko w przyszłość czuję, że nasza firma ma jeszcze wiele do odkrycia. Możemy zrobić następny krok po to, aby odnaleźć kolejną ścieżkę prowadzącą do nowych wyzwań. Nie ukrywam, że jestem bardzo dumny z tego, co wspólnie zrobiliśmy i nie mogę się doczekać, tego co dopiero nadchodzi.Jakie czynniki wpłynęły na decyzję o budowie nowej siedziby firmy?


Jak już wspominałem, nasza firma jest nastawiona na rozwój i ciągłe podnoszenie jakości oferowanych produktów.

W związku z tym została podjęta decyzja o budowie nowej siedziby firmy, która nam na to pozwoli.


Najistotniejszym dla nas miejscem będzie laboratorium, strefa testów oraz centrum szkoleniowe. Misja firmy, czyli „Budowanie Zaufania” jest dedykowania w różnym zakresie w ramach serwisu obsługi Klienta, wysokiej jakości i powtarzalności produktów. Ważne jest dla nas związanie się z Klientem, zapewnienie mu dobrych produktów do odsprzedaży, odpowiedni serwis oraz godny zaufania Przedstawiciel Handlowy rozwiązujący problemy.


Rozwój Klienta jest powiązany z rozwojem Stalco. Nowa siedziba pomoże nam w realizacji tego celu.Skąd pojawił się pomysł na wprowadzenie do budynku firmy innowacyjnych pomieszczeń, jakimi są np. strefa testów?


Rozwój i kontrola jakości produktów są dla nas bardzo ważne. Dział techniczny firmy jest odpowiedzialny za rozbudowę strefy testów i innowacyjności po to, aby wraz z wprowadzaniem nowych produktów je kontrolować. Naszym celem jest, aby pod marką Stalco kryła się jakość, powtarzalność i dostarczanie jak najlepszych produktów na rynku.


Główny cel przyświecający nam podczas prac nad tworzeniem nowych produktów Stalco i Stalco Perfect to znalezienie równowagi pomiędzy dobrymi produktami, a przystępną ceną. Proces ten nie należy do łatwych, ponieważ koniecznie są do tego testy i analizy, a jest to równoznaczne z odpowiednio przygotowanymi innowacyjnymi pomieszczeniami.


Strefa Testów pozwoli nam wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników w zakresie jakości produktów. Dzięki niej będziemy projektować narzędzia z jeszcze większą dbałością o szczegóły. Już dziś wykorzystujemy technologię i komponenty od wiodących, światowych producentów. Wprowadzamy produkty dla profesjonalistów, ceniących sobie wysoką jakość, nowoczesność, wydajność i wytrzymałość. Dzięki innowacyjności wejdziemy na wyższy poziom świadczonych usług.Jak ważna dla Stalco jest zespołowość? Czy wspierane jest budowanie kultury organizacji, która jest podłożem dla strategii i rozwoju firmy?


Kluczowe dla firmy Stalco jest działanie zgodnie z naszą tradycją, w której atmosfera pracy, ludzie i ambitne projekty są częścią naszego DNA. Naszym celem jest budowanie stabilnej firmy, scalanie jej i sprawianie, aby pozostawała przyjaznym do rozwoju miejscem pracy. Budując takie środowisko tworzymy trwałe wartości dla tych, którzy są częścią naszej społeczności.Nasuwa się pytanie o plany na rozwój firmy.


Zależy mi przede wszystkim na dalszym budowaniu solidnej Polskiej marki w ramach kompleksowej oferty oraz rozwoju sieci partnerów w rynku, z którymi współpraca pozwoli naszej marce wzrastać w sposób efektywny i profesjonalny.


Chciałbym, aby Stalco działało jeszcze lepiej i sprawniej, z jak najlepszym efektem dla naszych Klientów. Bardzo zależy mi również na dobrej współpracy wszystkich działów i rodzinnej atmosferze. Przekłada się to bowiem bezpośrednio na zadowolenie Klienta.

WYWIAD Z PREZESEM STALCO

Firma w 2023 skończyła 25 lat. Jest to niewątpliwie ogromny sukces w branży budowlano-narzędziowej. Jakie wnioski zostały wyciągnięcie przez te lata i jak wpłynęły na wizję firmy w przyszłości?


Moim życiowym celem zawsze było bycie dobrym w tym co robię

i stworzenie firmy wyróżniającej się na rynku. Ten cel został osiągnięty i po 25 latach Stalco mogę powiedzieć, że wyróżnia nas przekazywanie Klientom nie tylko jakościowych produktów, ale również cała filozofia biznesu.
OD 25 LAT STALE PODNOSIMY

DLA WAS JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW I ŚWIADCZONYCH USŁUG

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI