MŁOTY

Zapoznaj się z najnowszą linią młotów

stalco i stalco perfect

UDAROWE

ZOBACZ JAK RADZĄ SOBIE Z PRZESZKODAMI

#EKIPADOZADAŃSPECJALNYCH

Wybierz Młoty dla siebie

WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ

Młot wyburzeniowy SDS MAX DHS10J

STALCO S-97520

młot udarowo-obrotowY SDS MAX RHS40

STALCO S-97509

młot udarowo-obrotowY

SDS MAX RHP40VS

STALCO PERFECT

S-98510

Młot wyburzeniowy Hex 30mm DHHP48J

STALCO PERFECT

S-98524

(kliknij w wybrany produkt aby zobaczyć szczegóły)

Młotowiertarka 720W Sds Plus RHP26 STALCO PERECT S-98500

WIĘCEJ
WIĘCEJ

Młotowiertarka 1500W Sds Plus RHS36VS STALCO S-97506

JUŻ OD

MŁOTOWIERTARKA SDS PLUS RHS26 STALCO S-97157

WIĘCEJ

Wysokiej jakości komponenty

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów od światowych producentów oraz zaawansowanych procesów hartowania elementów przekładni i mechanizmu udaru pneumatycznego, urządzenie cechuje się długą żywotnością. Potwierdza to okres gwarancji nawet do 3 lat.

ZOBACZ MŁOTY W AKCJI »

Poznaj nową jakość

Obudowa przekładni wykonana ze stopu magnezu zmniejsza jej ciężar o 30% w stosunku do tych wykonanych ze stopów aluminium. Duża wytrzymałość mechaniczna i wysokie właściwości termiczne pozwalają obniżyć ciężar urządzenia, podnieść wytrzymałość konstrukcji i zapewnić idealne odprowadzenie ciepła z wnętrza mechanizmu udarowego oraz przekładni.

Młoty Stalco w użyciu

Młoty wyburzeniowe przeznaczone są do pracy nawet w ekstremalnych warunkach. Wysokiej jakości komponenty, duża efektywność pracy oraz długa żywotność tych urządzeń to gwarancja sukcesu. Wybierz młot dopasowany

do Twoich potrzeb.

ECS - System elektronicznej stabilizacji obrotów

Podtrzymuje prędkość obrotową w trakcie dużych obciążeń przyśpieszając prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

Redukuje drgania urządzenia do minimum chroniąc operatora przed działaniem szkodliwych wibracji, polepsza komfort pracy i pozwala na dłuższą pracę bez uczucia zmęczenia.

Technologia antywibracyjna

ZOBACZ WIDEO »

Zobacz Młoty w akcji!

MŁOTY WYBURZENIOWE

STALCO

Już jest! Długo oczekiwana nowość w dziale elektronarzędzi! Młoty wyburzeniowe STALCO

Obejrzyj co potrafią!

MŁOTY Stalco Perfect zostały szczegółowo omówione w poniższym wideo przez naszego Specjalistę ds. elektronarzędzi.

młoty Wyburzeniowe i młoty udarowo-obrotowe
jaki MODEL wybrać?

- ARTYKUŁ -

Młoty są powszechnie wykorzystywane podczas prac m.in. remontowych oraz wyburzeniowych. Dzięki nim możliwe jest efektywne wykonane czynności związanych np. ze skuwaniem powierzchni czy wyburzaniem konstrukcji.


Jakie modele młotów wyburzeniowych oraz udarowych wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta.

Młot wyburzeniowy DHHP48J S-98524 to model, który jest wyposażony m.in. w takie funkcjonalności, jak: technologia antywibracyjna (rozwiązanie to zwiększa komfort pracy) oraz efektywnie działający system chłodzenia (dzięki temu możliwe jest zwiększenie wytrzymałości silnika). Także wyłącznik Lock „ON” umożliwiający pracę bez konieczności ciągłego trzymania przycisku włączającego – pozornie mało znacząca funkcjonalność – w rzeczywistości znacząco ułatwia pracę operatora. Aby zwiększyć zasięg działania, młot został wyposażony w 4-metrowy kabel zasilający.

Młoty wyburzeniowe

Młoty wyburzeniowe są wykorzystywane do takich prac, jak kucie i wyburzanie, dzięki czemu znajdują zastosowanie głównie podczas prac rozbiórkowych. Dzięki wykorzystaniu młotów wyburzeniowych możliwe jest sprawne wyburzenie konstrukcji wykonanych np. z betonu oraz skuwanie powierzchni


Obecnie, na rynku można znaleźć liczne modele młotów wyburzeniowych. Wiele z nich prezentuje wysoką jakość, ale warto zwrócić uwagę przede wszystkim na takie modele, jak: SDS-MAX DHS10J S-97520 oraz DHHP48J S-98524.Młot wyburzeniowy

DHHP48J S-98524

Jeśli doda się do tego takie atuty, jak system elektronicznej stabilizacji obrotów czy uchwyt Hex pozwalający na prostą wymianę osprzętu, okazuje się, że ten model młota wyburzeniowego cechuje z jednej strony komfort użytkowania, z drugiej zaś – dobra jakość i wysoka moc umożliwiająca pracę przy twardych materiałach (urządzenie to zapewnia energię udaru na poziomie 48J).

Alternatywą dla tego urządzenia jest lekki młot wyburzeniowy SDS-MAX DHS10J S-97520, który także posiada większość funkcjonalności typowych dla poprzedniego modelu (np. kabel zasilający o długości 4 metrów czy przycisk z funkcją blokady), lecz cechuje się dodatkowo takimi zaletami, jak np. niewielka waga (urządzenie waży zaledwie 5,5 kg). Urządzenie to w porównaniu z modelem DHHP48J S-98524 ma jednak mniejszy poziom energii udaru (10J), dlatego powinno być stosowane głównie podczas pracy z lżejszymi materiałami.

młot wyburzeniowy

SDS-MAX DHS10J S-97520

Jaki młot udarowo-obrotowy wybrać do pracy? Dobrym rozwiązaniem może być model SDS-MAX RHS40 S-97509. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: zapewnia on 2 tryby pracy (wiercenie z udarem lub kłucie) z licznymi możliwościami w zakresie regulacji dłuta. Komfort pracy z tym modelem jest możliwy dzięki niewielkiej wadze urządzenia (jedynie 6,6 kg). Ponadto, model ten posiada kabel zasilający o dł. 4m i sprężynę antywibracyjną. Urządzenie zapewnia moc silnika 1250 W (można używać wierteł o średnicy do 40 mm).

Młoty udarowo-obrotowe


Młoty udarowe cechują się bardziej uniwersalnym charakterem, dzięki czemu mogą być wykorzystywane zarówno podczas profesjonalnych prac remontowych, jak i mniej skomplikowanych prac domowych. Młoty udarowo-obrotowe służą do kucia w betonie i kamieniu oraz skuwania tynku; mogą być one z powodzeniem wykorzystywane do wiercenia.


Młot udarowo-obrotowy

SDS-MAX RHS40 S-97509

Alternatywę stanowi model SDS-MAX RHP40VS S-98510, który także zapewnia wysoki komfort pracy i bezpieczeństwo (podobnie jak SDS-MAX RHS40 S-97509, zawiera on: 4-metrowy przewód zasilający, system blokady bezpieczeństwo oraz uchwyt umożliwiający łatwą wymianę osprzętu).

Młot udarowo-obrotowy

SDS-MAX RHP40VS S-98510

Młot wyburzeniowy i udarowy – jak wybrać? Podsumowanie


Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: „jaki wybrać model młota wyburzeniowego lub udarowego?”. Wybór powinien być uzależniony przede wszystkim od rodzaju zadań, jakie są niezbędne do wykonania. Oczywiście, niezależnie od tego, czy potrzebny do zrealizowania danej pracy jest młot wyburzeniowy, czy też udarowo-obrotowy, decyzja o wyborze konkretnego modelu powinna być poprzedzoną rzetelną analizą m.in. takich parametrów, jak: moc silnika, systemy bezpieczeństwa, rozwiązania zwiększające komfort pracy oraz wiele innych.

Spodał ci się nasz artykuł?
chcesz dostawac powiadomienia o najnowszych produktach?

kliknij poniżej aby zapisać na newsletter

ZAPISZ SIĘ
GOTOWI NA NOWOŚCI?
Zapisz się na newsletter a będziesz informowany wszystkich promocjach i nowościach

CHARAKTERYSTYKA MŁOTÓW

MŁOTOWIERTARKA 720W SDS PLUS RHP26 STALCO PERECT S-98500

Index S-98500

Moc znamionowa [W] 720

Napięcie znamionowe [V] 230-240

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Typ uchwytu SDS Plus

Prędkość bez obciążenia [obr/min] 0-1300

Częstotliwość udaru [ud/min] 0-4500

Energia udaru [J] 3

Maksymalna średnica wiercenia[mm]

- Beton 26

   - Stal 13

   - Drewno 30

Waga [kg] 2,7

Długość przewodu [m] 4

Klasa ochronności II

NIEODŁĄCZNY ELEMENT PRAC BUDOWLANYCH

Młotowiertarka SDS-Plus RHP26 jest elektronarzędziem o uniwersalnym zastosowaniu przeznaczonym głównie do prac budowlanych. Ponadto znajdzie zastosowanie głównie przy pracach instalacyjnych i serwisowych, gdzie przydaje się jej uniwersalność. Silnik wyposażony jest w funkcję udaru, dlatego poza wierceniem i wkręcaniem, może służyć także do kucia. Trzyfunkcyjne urządzenie jest wyposażone w głowicę z uchwytem SDS-Plus, która umożliwia montaż różnych akcesoriów roboczych. Można nią wykonywać otwory w drewnie i stali, a także przewierty w betonie o średnicy do 26 mm. Ponadto możliwe jest podkuwanie zagłębień i szczelin, co przydaje się przyprowadzeniu przyłączy. Młotowiertarka SDS-Plus ma korpus przekładni wykonany z aluminium, co stanowi dobre zabezpieczenie, a także daje niewielką wagę całemu urządzeniu. Na komfort pracy z maszyną wpływa także łatwy dostęp dłoni do przełączników, płynna regulacja obrotów na włączniku, a także dodatkowy uchwyt. Za bezpieczeństwo silnika odpowiadają otwory wentylacyjne, które chronią go przed zaprószeniem, a jednocześnie zapewniają wydostawanie się nadmiaru ciepła.


Najważniejsze cechy narzędzia to:


dobre parametry silnika - silnik o mocy 720 W charakteryzuje się dużą sprawnością, a wygenerowana moc udaru o wartości 3 J pozwala na wydajną pracę;


uniwersalne zastosowanie - urządzenie pozwala na wydajną pracę z różnymi materiałami i waży zaledwie 2,7 kilograma, dzięki temu sprawdza się przy wielu zadaniach;


skuteczne podkuwanie - funkcja udaru pracująca z prędkością4500 uderzeń na minutę pozwala na skuteczne skucie płytek ceramicznych lub podkuwanie rowków pod przewody instalacyjne;


trwały przewód zasilający - młoto wiertarkę wyposażono w przewód elektryczny o długości 4 metrów, który jest zabezpieczony przed skręcaniem za pomocą obrotowej osłony.


W zestawie: dodatkowy uchwyt, ogranicznik głębokości wiercenia,smar do uchwytu roboczego, ściereczka.

Młotowiertarka SDS MAX RHP40VS STALCO PERFECT - S-98510

Index S-98510

Moc znamionowa [W] 1350

Napięcie znamionowe [V] 230-240

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Typ uchwytu SDS

MaxPrędkość bez obciążenia [obr/min] 150-516

Częstotliwość udaru [ud/min] 3120

Energia udaru [J] 13

Maksymalna średnica wiercenia[mm]

      Przy użyciu otwornicy do betonu Beton 40-80

Waga [kg] 7,1

Długość przewodu [m] 4

Klasa ochronności II

Gwarancja wydajności i długa żywotność

Młot udarowo-obrotowy SDS-MAX RHP40VSto profesjonalne urządzenie przeznaczone do wykonywania prac budowlanych i remontowych. Z jego pomocą można wiercić otwory w betonie, a także prowadzić prace wyburzeniowe. Silnik o mocy 1350 W zapewnia skuteczną pracę, zarówno korzystając z otwornic, jak i wierteł. Młot jest wyposażony w system elektronicznej stabilizacji obrotów, który pozwala utrzymać sprawność pomimo trudniejszego podłoża. Młot wyposażony jest w pokrętło regulacji prędkości obrotowej a włącznik posiada blokadę pracy w trybie kucia, co ułatwia dopasowanie mocy urządzenia do charakteru pracy. Dla komfortu operatora wprowadzono także system antywibracyjny i sprzęgło o znacznej żywotności. W młocie zastosowano szereg kontrolek ułatwiających pracę. Poza kontrolką informującą o podłączeniu zasilania znajduje się również lampka przypominająca o konieczności przeprowadzenia prac serwisowych. Dzięki temu urządzenie zachowa sprawność na długo nawet przy intensywnej eksploatacji.


Najważniejsze cechy narzędzia to:


znaczna częstotliwość udaru - silnik umożliwia wykonywanie pracy z udarem o energii 13 J z częstotliwością nawet do 3120 uderzeń na minutę, ułatwiając i usprawniając prace wyburzeniowe;


bardzo dobre osiągi - mocny silnik pozwala na użytkowanie otwornic do betonu o średnicy do 80 mm, co gwarantuje skuteczną pracę nawet przy prowadzeniu głównych przewodów instalacyjnych;


wygodna konstrukcja - niewielka waga, ergonomiczny uchwyt z włącznikiem i dodatkowa regulowana rączka ułatwiają ustawienie narzędzia i pracę w wybranym położeniu;


funkcjonalny uchwyt narzędziowy - w głowicy zastosowano uchwyt SDS-MAX, który umożliwia pewne osadzenie i szybką wymianę akcesoriów roboczych do wiercenia czy kucia.


W zestawie: ogranicznik głębokości wiercenia, dodatkowy uchwyt, smar, szmatka do pielęgnacji.

Młot wyburzeniowy Hex 30mm DHHP48J STALCO PERFECT S-98524

Index S-98524

Moc znamionowa [W] 1750 W

Napięcie znamionowe [V] 220-240 V

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50 Hz

Typ uchwytu HEX 30 mm

Częstotliwość udaru [ud/min] 1700 ud/min

Energia udaru [J] 48 J

Waga [kg] 15 kg

Długość przewodu [m] 4 m

Klasa ochronności II

Przystosowany do pracy w ekstremalnych warunkach

Młot Wyburzeniowy HEX 30mm DHHP48J jest jednym z najmocniejszych elektronarzędzi budowlanych w ofercie STALCO i najmocniejszym tego typu. Młot służy do prac wyburzeniowych, a jego parametry umożliwiają wyburzanie ścian, stropów, a nawet fundamentów czy powierzchni drogowych.


Młot jest wyposażony w szereg zabezpieczeń, wydłużających jego żywotność i poprawiających komfort pracy. Należą do nich kontrolki serwisowe, system antywibracyjny, a także elektroniczna stabilizacja obrotów. Dzięki nim prace przebiegają szybko, z większym komfortem dla operatora, a także bez obaw o awarię sprzętu. Młot ma lekką i trwałą obudowę ze stopu magnezowego, dzięki czemu waży zaledwie 15 kg.


Najważniejsze cechy narzędzia to:


duża moc silnika - silnik dysponuje mocą 1750 W i może wygenerować energię udaru o wartości 48 J przy częstotliwości 1700uderzeń na minutę, co pozwala na skuteczną pracę nawet z bardzo wymagającymi materiałami;


poręczna konstrukcja - urządzenia ma wygodny poręczny uchwyt i drugi dodatkowy, którego ustawienia można bardzo precyzyjnie regulować, co wpływa na komfort prowadzenia prac;


kontrolki serwisowe - w obudowę narzędzia jest wbudowana kontrolka, która informuje o konieczności przeprowadzenia przeglądów i prac serwisowych; funkcjonalny uchwyt roboczy - głowica młota jest wyposażona w uchwyt sześciokątny HEX 30 mm, do którego pewnie i bezpiecznie można mocować różne akcesoria robocze.


W zestawie: 1x Dłuto Szpic 410mm Hex 30mm, 1x Dłuto Płaskie 30x410mm Hex 30mm, dodatkowy uchwyt, smar, szmatka do pielęgnacji.

MŁOTOWIERTARKA SDS PLUS RHS26 STALCO S-97157

Index S-97157

Moc znamionowa [W] 800

Napięcie znamionowe [V] 220-240

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50/60

Typ uchwytu SDS Plus

Prędkość bez obciążenia [obr/min] 0-1450

Częstotliwość udaru [ud/min] 0-5900

Energia udaru [J] 2,8

Maksymalna średnica wiercenia[mm]

   - Beton 26

    - Stal 13

    - Drewno 30

Waga [kg] 2,8

Długość przewodu [m] 3

Klasa ochronności II

Młotowiertarka SDS-Plus RHS26 STALCO jest elektronarzędziem przydatnym przy rozmaitych pracach budowlanych. Umożliwia wykonywanie otworów w materiałach o różnej gęstości, w tym najpopularniejszych jak drewno, beton, czy stal. W trybie udaru umożliwia także skuwanie płytek ceramicznych i tynków ze ścian czy podłóg. Silnik może poruszać akcesoriami z prędkością nawet 1450obrotów na minutę, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie trudnych prac montażowych.


Młotowiertarką RHS26 możesz wiercić otwory w betonie o średnicy nawet 26 mm, co pozwala wykonywać większość prac instalacyjnych i montażowych. Stabilne gniazdo SDS-Plus umożliwia bezpieczną pracę z wiertłami o różnych średnicach i długości bez obaw o obluzowanie uchwytu.


Do charakterystycznych cech tego narzędzia należą:


poręczna konstrukcja - młotowiertarka ma niewielkie wymiary, prostą budowę i waży zaledwie 2,8 kg, dlatego można nią wykonywać pracę nawet w miejscach trudnodostępnych w wymuszonej pozycji;


uniwersalne zastosowanie - przyzwoita moc i spore obroty ułatwiają wykonywanie przewiertów w każdym rodzaju materiał, a uchwyt SDS-Plus pozwala na bardzo szybką wymianę akcesoriów i zmianę funkcji narzędzia;


wygodna regulacja trybu pracy - na obudowie znalazło się pokrętło przeznaczone do zmiany trybu pracy, a także drugie umożliwiające zmianę kierunku obrotu wiertła.


W zestawie: 1x Wiertło SDS Plus 6x150, 1x wiertło SDS Plus 8x150, 1x wiertłoSDS Plus 10x150, dłuto szpic, dłuto płaskie 14x250, Uchwyt kluczykowy 13mm +adapter, uchwyt dodatkowy, ogranicznik głębokości wiercenia.


MŁOTOWIERTARKA 1500W SDS PLUS RHS36vs STALCO S-97506

Index S-97506

Moc znamionowa [W] 1500

Napięcie znamionowe [V] 220-240

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Typ uchwytu SDS Plus

Prędkość bez obciążenia [obr/min] 0-920

Częstotliwość udaru [ud/min] 0-4100

Energia udaru [J] 5,5

Maksymalna średnica wiercenia [mm]

- Beton 36

- Stal 13

- Drewno 40

Waga [kg] 5,4

Długość przewodu [m] 4

Klasa ochronności II

ZYSKAJ CZAS DZIĘKI DUŻEJ MOCY

Młotowiertarka SDS-Plus RHS36VS jest funkcjonalnym urządzeniem przeznaczonym do przeprowadzania różnorodnych prac budowlanych. Została wyposażona w funkcje wiercenia z udarem i bez, a także możliwość kucia.


Z pomocą tego elektronarzędzia można wykonywać otwory w drewnie, stali i betonie, a także skuwać stare tynki i powierzchnie glazurnicze. Młotowiertarka SDSPlusRHS36VS umożliwia wiercenie w elementach betonowych otworów o średnicy 36 mm. Wykonywane w drewnie mogą mieć maksymalnie40 mm, a w stali 13 mm. Gniazdo SDS-Plus pozwalana obsługę niemal wszystkich akcesoriów tego typu. Młotowiertarka SDS-Plus RHS36VS STALCO jest wyposażona w dodatkowy uchwyt, a także sprężynę antywibracyjną. Dzięki tym funkcjom poprawia się bezpieczeństwo i komfort pracy operatora.Najważniejsze cechy narzędzia to:


duża moc silnika - urządzenie wyposażone jest w silnik elektryczny o mocy 1500 W, który należy do najmocniejszych wśród tego typu młotowiertarek od STALCO;


wysoka częstotliwość udaru - w trybie udaru narzędzie może wykonywać pracę w zakresie od 0 do 4100 uderzeń na minutę, dzięki czemu skuwanie płytek i tynków będzie przebiegało bardzo szybko;


sprzęgło ochronne - funkcja zapobiegająca zablokowaniu wiertła w otworze wpływa na dłuższą żywotność wierteł, a także znacznie poprawia bezpieczeństwo i komfort pracy operatora.


W zestawie: wiertło SDS-PLUS 8x150mm, wiertło SDS-PLUS10x150mm, wiertło SDS-PLUS 12x150mm, dłuto szpic SDS-PLUS250mm, dłuto płaskie 14x250, uchwyt dodatkowy, ogranicznik głębokości wiercenia, Smar do uchwytu roboczego, osłona przed pyłem.

Młot wyburzeniowy SDS MAX DHS10J STALCO S-97520

Index S-97520

Moc znamionowa [W] 1050

Napięcie znamionowe [V] 230-240

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Typ uchwytu SDS Max

Częstotliwość udaru [ud/min] 2100

Energia udaru [J] 10

Waga [kg] 5,3

Długość przewodu [m] 4

Klasa ochronności II

Przystosowany do pracy w ekstremalnych warunkach

Poręczne elektronarzędzie przeznaczone do kucia w materiałach budowlanych. Sprawdza się przy remontach i drobnych pracach wyburzeniowych. Z jego pomocą można zbić płytki ceramiczne, skuć wylewkę, wyburzyć ścianki działowe czy wykonywać otwory w powierzchniach betonowych.


Funkcjonalny Młot Wyburzeniowy SDS-MAX DHS10J został wyposażony w silnik elektryczny o mocy 1050 W. Pozwala to na wykonywanie nawet do2100 uderzeń na minutę, z energią 10J. Takie parametry dają możliwość szybkiego i komfortowego przeprowadzenia większości robót. Młot ma osłonę przekładni wykonaną ze stopu magnezowego, co wpływa na jego niewielką wagę i pozwala łatwo odprowadzić temperaturę. Uchwyt SDS-MAX pewnie utrzymuje dłuta nawet przy trudnych pracach, a także umożliwia szybką wymianę akcesoriów.


Do charakterystycznych cech tego narzędzia należą:


poręczna konstrukcja - dzięki lekkiej obudowie waga całej konstrukcji to zaledwie 5,3 kg. Dodatkowo młot ma bardzo kompaktowe wymiary i wspomagający regulowany uchwyt D, który ułatwia utrzymanie narzędzia w wybranej pozycji;


uniwersalne zastosowanie - gabaryty i parametry techniczne pozwalają na wykorzystanie młota do lekkich prac wyburzeniowych, a także wykonywanie przebić przez ściany czy otworów pod puszki instalacyjne;


duża żywotność - dzięki zastosowaniu solidnych materiałów i projektowi prostej konstrukcji z niewieloma skomplikowanymi rozwiązaniami, młot pozostaje w dobrym stanie technicznym przez wiele lat.


W zestawie: smar do uchwytu, dodatkowa rękojeść, osłona przeciw pyłowa i zestaw wymiennych szczotek, dwa podstawowe dłuta o długości 350 mm z końcówką płaską i zakończoną szpicem.Młot udarowo-obrotowy SDS MAX RHS40 STALCO S-97509

Index S-97509

Moc znamionowa [W] 1250

Napięcie znamionowe [V] 230-240

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50 Hz

Typ uchwytu SDS Max

Prędkość bez obciążenia [obr/min] 410

Częstotliwość udaru [ud/min] 3100

Energia udaru [J] 10

Maksymalna średnica wiercenia /przy użyciu otwornicy do betonu [mm] Beton 40 / 80

Waga [kg] 6,6

Długość przewodu [m] 4

Klasa ochronności II

Połączenie dużej mocy i niskiej wagi

Młot udarowo-obrotowy SDS-MAX RHS40 STALCO jest narzędziem przeznaczonym do wiercenia i skuwania starych powierzchni. Może działać w trybie wiercenia i kucia młotem pneumatycznym, dlatego chętnie wykorzystywany jest do prac w budownictwie. Trwała aluminiowa obudowa chroni silnik o mocy 1250 W. Z kolei gniazdo SDS-MAX umożliwia mocowanie różnych akcesoriów do pracy w betonie.


Młot został wyposażony w akcesoria umożliwiające wygodniejszą pracę operatora - włącznik dwupalcowy, sprężynę ograniczającą wibracje, a także drugi dodatkowy uchwyt ułatwiający pracę w trudnych wymuszonych pozycjach. Warto dodać, że młot RHS40 ma sprzęgło bezpieczeństwa, które zapobiega wyrwaniu narzędzia z rąk w przypadku zablokowaniu wiertła w otworze.


Do charakterystycznych cech tego narzędzia należą:


duża moc udaru - młot został wyposażony w funkcję udaru pneumatycznego o mocy 10J, co pozwoli na szybkie wykonywanie prac nawet z bardzo twardymi materiałami;


uniwersalne zastosowanie - możliwość ustawienia dwóch trybów pracy sprawia, że młota można używać zarówno do wiercenia w trudnych materiałach, jak i przy pracach wyburzeniowych;


wykonywanie otworów o znacznej średnicy - młot może obsługiwać wiertła do betonu o średnicy 40 mm, jednak tym samym narzędziem można też obsługiwać otwornicę diamentową o średnicy 80 mm.


W zestawie: wiertło SDS-MAX 16x320mm, wiertło SDS-MAX 18,320mm, wiertło SDS-MAX 22x320mm, dłuto szpic SDS-MAX 350mm, dłuto płaskie 25x350mm,uchwyt dodatkowy, ogranicznik głębokości wiercenia, smar do uchwytu roboczego, osłona przed pyłem

Kliknij na mapę interaktywną

ZOBACZ SKLEPY

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW
W NASZYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY

CHCESZ POZNAĆ CAŁĄ OFERTĘ

PRODUKTÓW STALCO?

zobacz nasz najnowszy

katalog produktów

ZOBACZ KATALOG

tel: +48 12 276 82 01

fax: +48 12 276 82 04

centrala@stalco.pl

www.stalco.pl

STALCO sp. z o.o. S.K.A.
ul. Torowa 41
32-050 Skawina

NIP: 679-24-55-066