MYJKI


Zapoznaj się z najnowszą linią myjek

stalco i stalco perfect

ZOBACZ CO POTRAFIĄ!

CIŚNIENIOWE

Wybierz Myjkę dla siebie

WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ

Myjka STALCO

HPC120A / S-97901

KOMPATKOWA

DO UŻYTKU PÓŁPROFESJONALNEGO

DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO

DO UŻYTKU PRYWATNEGO

DO UŻYTKU

DOMOWEGO

Myjka STALCO HPC150A / S-97903

WSZECHSTRONNA

Myjka STALCO PREMIUM HPC170AI / S-97905

DLA WYMAGAJĄCYCH

Myjka PERFECT HPC180BI / S-98902

PROFESJONALNA

Wydajność, niezawodność
i precyzja mycia

Myjki świetne sprawdzą się również w terenie, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z wieloma trudnościami.

ZOBACZ MYJKI W AKCJI »

Poznaj nową jakość czystości

Myjki STALCO przeznaczone są również do przemysłu. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model myjki S-98902, a nie straszne będą jej żadne wyzwania.

Nowa jakość czystości

Myjki przeznaczone są do pracy w nawet najtrudniejszych warunkach. Dzięki mocnej konstrukcji oraz wyposażeniu w mosiężne i aluminiowe pompy (w zależności od modelu), będą służyć latami.

Wybierz myjkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

ZOBACZ WIDEO »

Zobacz Myjki w akcji!

MYJKI CIŚNIENIOWE Stalco i Perfect

Już jest! Długo oczekiwana nowość w dziale elektronarzędzi! Myjki ciśnieniowe Stalco Premium i Stalco Perfect!

Obejrzyj co potrafi!

Myjka STALCO PERFECT

Jaką myjkę ciśnieniową warto wybrać?

Dokładne oczyszczanie powierzchni stałych wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi i środków, dzięki którym praca wykonana może być szybko i efektywnie. Wysokiej klasy, nowoczesne myjki ciśnieniowe są urządzeniami, wykorzystującymi strumień wysokiego ciśnienia, emitowany przez wydajną dyszę.


W zależności od potrzeb można wybrać urządzenie, przystosowane do użytku profesjonalnego, półprofesjonalnego lub codziennej pracy w warunkach domowych. Czym różnią się myjki ciśnieniowe i jak wybrać taką, która spełni Twoje oczekiwania?

- ARTYKUŁ -

Wysokiej klasy urządzenie do użytku profesjonalnego powinno posiadać długi wąż, umożliwiający pracę bez przemieszczania urządzenia. Wąż o długości 10m sprawdzi się na terenie 310 m2. Profesjonalne myjki ciśnieniowe posiadają wąż w oplocie stalowym, odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Niezbędna jest lanca szybko złączna, dysza turbo, a pompa mosiężna znacznie poprawia żywotność urządzenia nawet przy intensywnym użytkowaniu.Warto dodać, że silnik indukcyjny występujący w tym modelu jest dużo żywotniejszy od standardowych silników komutatorowych oraz pozwala na długi czas pracy ze względu na mniejsze grzanie się.


Profesjonalne urządzenie posiada regulację dozowania chemii.


Model S-98902 posiada pompę mosiężną, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz funkcję zasysania wody.


Myjka ciśnieniowa profesjonalna - kiedy się sprawdzi?

Podczas czyszczenia maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, wielkopowierzchniowych połaci dachu oraz elewacji budynków potrzebne są profesjonalne sprzęty, umożliwiające skuteczne usuwanie najbardziej uporczywych zabrudzeń.


Oprócz skuteczności, przy wyborze myjki ciśnieniowej ważna jest jej trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz ergonomiczna budowa.

Półprofesjonalna myjka ciśnieniowa o doskonałych parametrach


Do użytku na zewnątrz budynków, jeśli zależy Ci na doskonałych efektach czyszczenia samochodu osobowego, kostki brukowej przed domem, roweru lub sprzętów ogrodowych zdecydowanie sprawdzi się myjka wysokociśnieniowa półprofesjonalna, wyposażona w wąż w oplocie stalowym, o długości 8m.


Posiadająca silnik indukcyjny oraz aluminiową pompę myjka półprofesjonalna jest urządzeniem, charakteryzującym się dużą skutecznością czyszczenia. Posiada bęben na wąż oraz pojemny zbiornik na detergent.


Wysokiej jakości pistolet cechuje ogromna trwałość, dysza turbo przydaje się do najtrudniejszych zabrudzeń.


Półprofesjonalne urządzenie posiada regulację dozowania chemii.


Model S-97905 posiada pompę aluminiową, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz funkcję zasysania wody.

Myjka ciśnieniowa do użytku prywatnego?


W prywatnym użytkowaniu myjek ciśnieniowych najważniejsza jest wysoka trwałość, prostota obsługi urządzenia oraz niezawodność. Jeżeli zatem poszukujesz urządzenia, które sprawdzi się przy domowych porządkach, myjka wysokociśnieniowa do użytku domowego sprawdzi się doskonale.


Urządzenia, wyposażone w silnik z uzwojeniem miedzianym i wydajną pompę ssąco-tłoczącą. Urządzenie wyposażone jest w funkcję Auto-stop, posiada pojemny zbiornik na detergent oraz kontrolę dozowania detergentu.


Myjka, przeznaczona do użytku prywatnego skutecznie usuwa zanieczyszczenia z różnego typu powierzchni i umożliwia wygodne mycie dzięki wężowi wysokociśnieniowemu PU o długości 6 m.Model S-97903 posiada pompę aluminiową, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz funkcję zasysania wody.

Przy wyborze myjki ciśnieniowej warto wziąć pod uwagę przeznaczenie oraz przewidywaną intensywność użytkowania. Urządzenia profesjonalne przystosowane są do ogromnych obciążeń, związanych z częstotliwością użytkowania oraz wyróżniają się parametrami, gwarantującymi niezawodność podczas realizacji najbardziej wymagających zadań.


Do użytku domowego, w zależności od potrzeb użytkownika przeznaczone są myjki półprofesjonalne i urządzenia do użytku domowego, dzięki którym utrzymanie czystości w otoczeniu stanie się nadzwyczajnie proste i szybkie.


Model S-97901 posiada pompę aluminiową, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz funkcję zasysania wody.

Spodał ci się nasz artykuł?
chcesz dostawac powiadomienia o najnowszych produktach?

kliknij poniżej aby zapisać na newsletter

ZAPISZ SIĘ
GOTOWI NA NOWOŚCI?
Zapisz się na newsletter a będziesz informowany wszystkich promocjach i nowościach

CHARAKTERYSTYKA MYJEK

MYJKA CIŚNIENIOWA HPC120A S-97901

- Silnik szczotkowy z uzwojeniem miedzianym

- Pompa aluminiowa ssąco tłocząca

- System Total Stop

- System Quick connect

- Thermal Protection

Zastosowanie

AKCESORIA W ZESTAWIE

Właściwości

Dane techniczne

Urządzenie przeznaczone do codziennych prac przydomowych świetnie sprawdzi się w myciu samochodów osobowych, rowerów, narzędzi ogrodowych i innych prac ogrodniczych.

SILNIK Z UZWOJENIEM MIEDZIANYM

Silniki z uzwojeniem miedzianym w porównaniu do silników wykonanych z aluminium cechują się lepszą sprawnością elektryczną, lepiej odprowadzają ciepło i mogą pracować nieprzerwanie przez dłuższy okres czasu.


POMPA ALUMINIOWA SSĄCO-TŁOCZĄCA

Aluminium jako materiał cechuje się ,dobrym przewodnictwem cieplnym i jest odporny na korozję dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie w półprofesjonalnych myjkach wysokociśnieniowych. Dzięki funkcji zasysania urządzenie może pobierać wodę z zbiornika lub beczki. W porównaniu do pomp wykonanych z kompozytu, pompy aluminiowe lepiej odprowadzają ciepło i pozwalają na dłuższy czas pracy.


OCHRONA PRZED PRZEGRZANIEM

Zapewnia bezpieczne użytkowanie podczas długiej i nie przerwanej pracy, chroni silnik i pomaga wydłużyć żywotność urządzenia.


FUNKCJA AUTO-STOP

Polega na ochronie podzespołów przed przeciążeniami poprzez lepszą kontrolę pracy myjki, uruchomienie silnika ma miejsce w momencie naciśnięcia spustu, tym samym po jego zwolnieniu silnik zatrzymuje pracę - ochrona i oszczędność wydatku energii elektrycznej.


WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY PVC 5 METRÓW

Odporny na oleje, warunki atmosferyczne i przetarcia. System Quick-connect pozwana na szybki i wygodny montaż i demontaż z urządzenia oraz pistoletu, pozwala zaoszczędzić czas.


PISTOLET WYSOKOCIŚNIENIOWY Z SYSTEMEM QUICK-CONNECT

Dzięki zastosowaniu systemu szybko-złączek pistolet można łatwo i szybko podłączyć do lancy lub węża wysokociśnieniowego.


LANCA REGULOWANA

Lanca regulowana pozwala na płynną regulację strumienia wody i szybkie dostosowanie do wykonywanej pracy.


LANCA TURBO

Czyści do 40% szybciej niż standardowa dysza. Silny obrotowy strumień skutecznie usuwa brud ze stałych, twardych powierzchni.

OPIS PRODUKTU

Myjka CIŚNIENIOWA HPC150A / S-97903

- silnik szczotkowy z uzwojeniem miedzianym

- pompa aluminiowa ssąco tłocząca

- System Total Stop

- System Quick connect

- Thermal Protection

- wbudowany zbiornik na detergent

- regulacja dozowania chemii

Zastosowanie

AKCESORIA W ZESTAWIE

Dane techniczne

Właściwości

Urządzenie przeznaczone dla codziennych prac przydomowych o stosunkowo dobrych parametrach i korzystnej cenie. Świetnie sprawdzi się w każdego rodzaju pracach od mycia samochodu, roweru, narzędzi ogrodniczych pomycie dachów, elewacji i kostki brukowej z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dzięki wbudowanemu zbiornikowi na detergent i regulacji dozowania chemii urządzenie jest niezwykle wszechstronne.

SILNIK Z UZWOJENIEM MIEDZIANYM

Silniki z uzwojeniem miedziany w porównaniu do silników wykonanych z aluminium cechują się lepszą sprawnością elektryczną, lepiej odprowadzają ciepło i mogą pracować nieprzerwanie przez dłuższy okres czasu.


POMPA ALUMINIOWA SSĄCO-TŁOCZĄCA

Aluminium jako materiał cechuje się ,dobrym przewodnictwem cieplnym i jest odporny na korozję dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie w półprofesjonalnych myjkach wysokociśnieniowych. Dzięki funkcji zasysania urządzenie może pobierać wodę z zbiornika lub beczki. W porównaniu do pomp wykonanych z kompozytu, pompy aluminiowe lepiej odprowadzają ciepło i pozwalają na dłuższy czas pracy.


ZBIORNIK NA DETERGENT

Wbudowany zbiornik na detergent w myjkę wysokociśnieniową pozwala na dozowanie chemii bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów.


OCHRONA PRZED PRZEGRZANIEM

Zapewnia bezpieczne użytkowanie podczas długiej i nie przerwanej pracy, chroni silnik i pozwala wydłużyć żywotność urządzenia.


FUNKCJA AUTO-STOP

Polega na ochronie podzespołów przed przeciążeniami poprzez lepszą kontrolę pracy myjki, uruchomienie silnika ma miejsce w momencie naciśnięcia spustu, tym samym po jego zwolnieniu silnik zatrzymuje pracę - ochrona i oszczędność wydatku energii elektrycznej.


REGULACJA DOZOWANIA CHEMII

Pozwala precyzyjnie dobrać ilość detergentu do wykonywanej pracy, polepsza efekt czyszczenia i pozwala zaoszczędzić zużycie detergent.


WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY PU 6 METRÓW

6 metrowy wąż wysokociśnieniowy wykonany z Poliuretanu odporny jest na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i załamywanie się. Długość 6 metrów pozwala na pracę w obszarze do 144m2 bez konieczności przenoszenia urządzenia w inne miejsce.


PISTOLET WYSOKOCIŚNIENIOWY Z SYSTEMEM QUICK-CONNECT

Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania, dzięki zastosowaniu systemu szybko-złączek pistolet można łatwo i szybko podłączyć do lancy lub węża wysokociśnieniowego.


LANCA REGULOWANA

Lanca regulowana pozwala na precyzyjną regulację strumienia wody i szybkie dostosowanie do wykonywanej pracy. Dzięki funkcji pracy w trybie niskiego ciśnienia pozwala na spryskiwanie powierzchni z detergentem pobieranym z wbudowanego zbiornika w myjce ciśnieniowej.


LANCA TURBO

Czyści do 40% szybciej niż standardowa dysza. Silny obrotowy strumień skutecznie usuwa brud ze stałych, twardych powierzchni.

OPIS PRODUKTU

Myjka CIŚNIENIOWA HPC170AI S-97905

- silnik Indukcyjny z uzwojeniem miedzianym

- pompa aluminiowa ssąco tłocząca

- System Total Stop

- Thermal Protection

- wbudowany zbiornik na detergent

- bęben na wąż

- regulacja dozowania chemii

Zastosowanie

AKCESORIA W ZESTAWIE

Dane techniczne

Właściwości

Urządzenie do zastosowania półprofesjonalnego z najlepszymi cechami myjek amatorskich i profesjonalnych. Dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego i pompy aluminiowej urządzenie sprosta wymagającym zadaniom. Długi 8 metrowy wąż wysokiego ciśnienia w oplocie stalowym odporny jest na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne oraz pozwoli na mycie dużych powierzchni bez konieczności przenoszenia urządzenia. Wytrzymała lanca o regulowanym strumieniu zapewnia najlepsze rozwiązanie dla codziennego użytku. Dzięki wbudowanemu zbiornikowi na detergent i regulacji dozowania chemii urządzenie jest niezwykle wszechstronne.

SILNIK INDUKCYJNY Z UZWOJENIEM MIEDZIANYM

Wysokiej jakości silnik indukcyjny z uzwojeniem miedzianym zapewnia długą żywotność urządzenia i wysoką kulturę pracy, pozwala nawielo godzinną pracę bez konieczności przerw.


POMPA ALUMINIOWA SSĄCO-TŁOCZĄCA

Aluminium jako materiał cechuje się ,dobrym przewodnictwem cieplnym i jest odporny na korozję dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie wpół profesjonalnych myjkach wysokociśnieniowych. Dzięki funkcji zasysania urządzenie może pobierać wodę z zbiornika lub beczki. W porównaniu do pomp wykonanych z kompozytu, pompy aluminiowe lepiej odprowadzają ciepło i pozwalają na znacznie dłuższy czas pracy.


ZBIORNIK NA DETERGENT

Wbudowany zbiornik na detergent w myjkę wysokociśnieniową pozwala na dozowanie chemii bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów.


OCHRONA PRZED PRZEGRZANIEM

Zapewnia bezpieczne użytkowanie podczas długiej i nie przerwanej pracy, chroni silnik i pozwala wydłużyć żywotność urządzenia


FUNKCJA AUTO-STOP

Polega na ochronie podzespołów przed przeciążeniami poprzez lepszą kontrolę pracy myjki, uruchomienie silnika ma miejsce w momencie naciśnięcia spustu, tym samym po jego zwolnieniu silnik zatrzymuje pracę - ochrona i oszczędność wydatku energii elektrycznej.


REGULACJA DOZOWANIA CHEMII

Pozwala precyzyjnie dobrać ilość detergentu do wykonywanej pracy, polepsza efekt czyszczenia i pomaga zaoszczędzić zużycie detergent.


8 METROWY WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY W OPLOCIE STALOWYM

8 metrowy wąż wysokociśnieniowy w oplocie stalowym odporny jest na warunki atmosferyczne i na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Długość 8 metrów pozwala na pracę w obszarze do 200 m2 bez konieczności przenoszenia urządzenia w inne miejsce.


BĘBEN NA WĄŻ

Pozwala na szybką obsługę, polepsza komfort użytkowania urządzenia.


WYSOKIEJ JAKOŚCI PISTOLET WYSOKOCIŚNIENIOWY

Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania, wysokiej jakości materiały takie jak mosiądz czy stal szlachetna zapewniają długą żywotność pistoletu.


WYSOKIEJ JAKOŚCI LANCA REGULOWANA

Lanca regulowana pozwala na płynną regulację strumienia wody i szybkie dostosowanie do wykonywanej pracy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów takich jak mosiądz czy stal szlachetna zapewniają długą żywotność i bezawaryjną pracę.


WYSOKIEJ JAKOŚCI LANCA TURBO

Czyści do 40% szybciej niż standardowa dysza. Silny obrotowy strumień skutecznie usuwa brud ze stałych, twardych powierzchni. Wkład dyszy wykonany z ceramiki oraz mosiężne złącza zapewniają jej długą żywotność i bezawaryjną pracę.

OPIS PRODUKTU

Myjka CIŚNIENIOWA HPC180BI / S-98902

- silnik Indukcyjny z uzwojeniem miedzianym

- pompa mosiężna ssąco tłocząca

- System Total Stop

- Thermal Protection

- wbudowany zbiornik na detergent

- bęben na wąż

- regulacja dozowania chemii

Zastosowanie

AKCESORIA W ZESTAWIE

Dane techniczne

Właściwości

SILNIK INDUKCYJNY Z UZWOJENIEM MIEDZIANYM

Wysokiej jakości silnik indukcyjny z uzwojeniem miedzianym zapewnia długą żywotność urządzenia i wysoką kulturę pracy, pozwala na wielogodzinną pracę bez konieczności przerw.


POMPA MOSIĘŻNA SSĄCO-TŁOCZĄCA

Mosiądz jako materiał cechuje się dużą trwałością i wytrzymałością, dobrym przewodnictwem cieplnym i jest odporny na korozję dzięki czemu znajduje zastosowanie głównie w profesjonalnych Myjkach wysokociśnieniowych. Dzięki funkcji zasysania urządzenie może pobierać wodę z zbiornika lub beczki. Dzięki bardzo dobrym właściwością termicznym pozwala na wielogodzinną pracę z zachowaniem optymalnych parametrów pracy myjki.


OCHRONA PRZED PRZEGRZANIEM

Zapewnia bezpieczne użytkowanie podczas długiej i nie przerwanej pracy, chroni silnik i pomaga wydłużyć żywotność urządzenia


FUNKCJA AUTO-STOP

Polega na ochronie podzespołów przed przeciążeniami poprzez lepszą kontrolę pracy myjki, uruchomienie silnika ma miejsce w momencie naciśnięcia spustu, tym samym po jego zwolnieniu silnik zatrzymuje pracę - ochrona i oszczędność wydatku energii elektrycznej.


REGULACJA DOZOWANIA CHEMII:

Pozwala precyzyjnie dobrać ilość detergentu do wykonywanej pracy, polepsza efekt czyszczenia i pomaga zaoszczędzić detergent.


DŁUGI 10 METROWY WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY W OPLOCIE STALOWYM

Odporny jest na warunki atmosferyczne i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Długość 10 metrów pozwala na pracę w obszarze do 310 m2 bez konieczności przenoszenia urządzenia w inne miejsce.


ALUMINIOWY UCHWYT TRANSPORTOWY

Szeroki aluminiowy uchwyt transportowy zapewnia sztywność konstrukcji, pozwala na wygodne przenoszenie i transportowanie urządzenia.


BĘBEN NA WĄŻ

Pozwala na szybką obsługę i polepsza komfort użytkowania urządzenia.


WYSOKIEJ JAKOŚCI PISTOLET WYSOKOCIŚNIENIOWY

Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania, wysokiej jakości materiały takie jak mosiądz czy stal szlachetna zapewniają długą żywotność pistoletu.


WYSOKIEJ JAKOŚCI LANCA SZYBKOZŁĄCZNA

Łożyskowane szybkozłącze zapewnia wysoką jakość obsługi oraz pozwala na szybką wymianę dysz. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów takich jak mosiądz lanca cechuje się długą żywotnością.


ZESTAW 5 DYSZ NATRYSKOWYCH

Pozwala precyzyjnie dobrać strumień wody do wykonywanej pracy. Dodatkowa dysza do chemii pozwala na prace w trybie niskiego ciśnienia i pobieranie detergentu z zbiornika wbudowanego w myjkę ciśnieniową.


DYSZA TURBO

Czyści do 40% szybciej niż standardowa dysza. Silny obrotowy strumień skutecznie usuwa brud ze stałych, twardych powierzchni. Wkład dyszy wykonany z ceramiki oraz mosiężne złącza zapewniają jej długą żywotność i bezawaryjną pracę.

Urządzenie do zastosowania profesjonalnego. Dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego oraz pompy mosiężnej urządzenie sprosta najcięższym pracom przez wiele godzin. Idealnie sprawdzi się przy myciu maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych i osobowych jak również do mycia dużych powierzchni elewacji, dachów i kostki brukowej. Długi 10 metrowy wąż wysokociśnieniowy w oplocie stalowym odporny jest na warunki atmosferyczne i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz pozwala na pracę w obszarze do 310 m2 bez konieczności przenoszenia urządzenia. Dodatkowym atutem jest łożyskowana metalowa lanca szybko złączna zapewniająca wysoki komfort wymiany dysz w zależności od wykonywanej pracy

OPIS PRODUKTU

AKCEOSRIA DODATKOWE

Sprawdź poniżej jakie akcesoria do myjek możesz dokupić.

Poniżej przedstawiamy płyny przeznaczone do myjek ciśnieniowych STALCO.

CHEMIA MYJĄCA STALCO

CPS OUT

DO CZYSZCZENIA KOSTKI BRUKOWEJ

Preparat do zastosowań profesjonalnych. Środek dwukomponentowy. Super mocny koncentrat do odtłuszczania i gruntownego czyszczenia kostki brukowej (kostka betonowa) z zabrudzeń ropopochodnych typu: smary, oleje substancje smoliste, zabrudzenia pochodzenia eksploatacyjnego, paliwa, itp. Zalecany do silnie zanieczyszczonych nawierzchni wokół warsztatów, hal produkcyjnych, na stacjach benzynowych, stacjach paliw, bazach transportowych, parkingach, garażach itp. Preparat silnie pieniący, występuje jako koncentrat w formie dwukomponentowej.

Preparat do zastosowań profesjonalnych, do zmywania i czyszczenia dachów i elewacji z glonów, mchów i porostów. Preparat zabezpiecza czyszczoną powierzchnię przez dłuższy okres czasu, wytwarzając środowisko przeciwdziałające powstawaniu wszelkiego rodzaju mikroorganizmów. Doskonale nadaje się do czyszczenia, konserwacji i ochrony dachówki ceramicznej i betonowej oraz blachodachówki przed szkodliwym działaniem zielonych nalotów.

DO CZYSZCZENIA dachów i elewacji z mchów i porostów

MRC OUT

Preparat do zastosowań profesjonalnych, do czyszczenia elewacji, dachów, fasad z zanieczyszczeń smolistych (sadza), brudu pochodzenia organicznego (rośliny, owady, ekskrementy, procesy gnilne), zanieczyszczeń ropopochodnych. Do doczyszczania dolnych partii samochodów (poniżej linii klamek). Czyści brud drogowy, eksploatacyjny oraz osady z klocków hamulcowych. Fasady, elewacje, dachy każdego rodzaju, dolne partie karoserii pojazdów mechanicznych, progi, nadkola,felgi, kołpaki, opony.

DO CZYSZCZENIA smolistych zanieczyszczeń z dachów,elewacji i kostki brukowej

RFC OUT

Preparat do zastosowań profesjonalnych. Dwukomponentowy środek zasadowy. Przeznaczony do mycia silnie zabrudzonych powierzchni twardych, odpornych na zasady. Zalecany do mycia maszyn i urządzeń w przemyśle motoryzacyjnym, ciężkim, a także w rolnictwie. Zalecany do mycia ciśnieniowego. Unikać stosowania na nagrzanych i nasłonecznionych powierzchniach.

bezdotykowa, AKTYWNA PIANA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

AF TRUCK

Preparat do zastosowań profesjonalnych. Aktywna piana w koncentracie do bezdotykowego mycia wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Niezwykle skutecznie i szybko usuwa nawarstwiony brud drogowy pochodzenia organicznego, a także zabrudzenia eksploatacyjne bez użycia szczotki czy gąbki. Wyróżnia się dużą zawartością związków zmiękczających, co znacznieułatwia współpracę z twardą wodą.

bezdotykowa, AKTYWNA PIANa do POJAZDÓW OSOBOWYCH

AF CAR

neutralna, AKTYWNA PIANA DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

NF CAR

Preparat do zastosowań profesjonalnych. Wysoce skoncentrowana pH-neutralna, gęsta piana bezpieczna dla wszystkich powierzchni Twojego auta. Produkt został zaprojektowany w celu zapewnienia bezpiecznego i efektywnego mycia aut zabezpieczonych zarówno woskami jak i powłokami kwarcowymi i ceramicznymi. Unikalna formuła sprawia, że preparat jest w stanie bez problemu usunąć drogowe zabrudzenia bez obaw o uszkodzenie drogich i delikatnych elementów wykończenia karoserii. Wyjątkowy, intensywny wiśniowy zapach uprzyjemni każde mycie.

DO usuwania zanieczyszczeń z felg

RR CAR

Nowatorski i profesjonalny preparat do czyszczenia felg z uciążliwych zabrudzeń metalicznych, rdzy oraz pyłu z klocków hamulcowych. Preparat można stosować do czyszczenia zarówno felg aluminiowych, jak i chromowanych czy lakierowanych. "Krwawa Felga" posiada neutralne pH 7,dzięki czemu można ją również stosować na lakier.

ZOBACZ KATALOG ELEKTRONARZĘDZI STALCO

zobacz nasz najnowszy

katalog produktów

ZOBACZ KATALOG

Kliknij na mapę interaktywną

ZOBACZ SKLEPY

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW
W NASZYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY

CHCESZ POZNAĆ CAŁĄ OFERTĘ

PRODUKTÓW STALCO?

zobacz nasz najnowszy

katalog produktów

ZOBACZ KATALOG

tel: +48 12 276 82 01

fax: +48 12 276 82 04

centrala@stalco.pl

www.stalco.pl

STALCO sp. z o.o. S.K.A.
ul. Torowa 41
32-050 Skawina

NIP: 679-24-55-066