SZLIFIERKI


Zapoznaj się z najnowszymi szlifierkami

stalco i stalco perfect

ZOBACZ JAK TNĄ!

KĄTOWE

Małe szlifierki kątowe 125mm

WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ

Szlifierka kątowa 125mm - AGS125

S-97098

Szlifierka kątowa

125mm - AGS125Q

S-97200

Szlifierka kątowa

125mm - AGP125QVS

S-98202

Duże szlifierki kątowe 230mm

WIĘCEJ

Szlifierka kątowa 230mm AGS230

S-97106

WIĘCEJ

Szlifierka kątowa

230mm AGP230Q

S-98210

Wydajna praca w każdych warunkach

System soft-start, anti-restart i wiele więcej!

ZOBACZ SZLIFIERKI W AKCJI »

Komfort pracy dzięki
dużej mocy i lekkości

Optymalny stosunek mocy, masy i mobilności.

Niezawodne szlifierki Stalco

Szlifierki poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy!

Maksymalna moc
do ciężkich zadań

Mocny silnik pozwala na pracę na najbardziej wymagających materiałach.

ZOBACZ WIDEO »

Zobacz Szlifierki w akcji!

SZLIFIERKI

Stalco i Perfect

Postaw na jakość! Wybierz niezawodne szlifierki dla Profesjonalistów z linii Stalco Perfect!

Zobacz jak tną!

Postaw na jakość! Wybierz niezawodne szlifierki dla Profesjonalistów z linii Stalco Perfect!

Szlifierka kątowa - urządzenie niezbędne w każdym profesjonalnym czy domowym warsztacie. Jej zastosowanie umożliwia obróbkę metalu, ceramiki, drewna oraz innych tworzyw. W związku z tym, niejednokrotnie stanowi naszą prawą rękę.


Poznajmy ranking trzech najlepszych szlifierek kątowych dostępnych na rynku od firmy Stalco. Ciekawi ? Zaczynamy!

- ARTYKUŁ -

Ranking TOP 3 szlifierek kątowych
dla profesjonalistów i do domowego warsztatu

Zadaniem szlifierek kątowych jest przede wszystkim cięcie i szlifowanie metalu lub innych twardych materiałów. Urządzenie pracuje najczęściej podczas przecinania prętów zbrojeniowych, blachy czy betonowych elementów. Wybór szlifierek kątowych na rynku jest ogromny, dlatego warto wybrać urządzenie profesjonalne, trwałe i bezawaryjne. Przyjrzyjmy się bliżej modelowi AG125Q.


Wyposażona jest w innowacyjny system tzw. miękkiego startu "Soft Start". Dzięki niemu, ograniczony jest prąd rozruchowy, co zapobiega gwałtownemu skokowi prądu i charakterystycznemu szarpnięciu podczas uruchamiania urządzenia. System gwarantuje komfort pracy z urządzeniem.

Szlifierka kątowa STALCO PREMIUM - AG125Q

Co więcej, szlifierka wyposażona jest w system "Anti-Restart" gwarantujący zapobieganie ponownemu uruchamianiu w sytuacji zaniku napięcia. Gwarantuje to zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, urządzenie nie włączy się samoczynnie w niekontrolowanym przez nas momencie.


Zmiana pozycji osłony tarczy nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi dzięki szybkozaciskowej osłonie tarczy. Urządzenie można w łatwy sposób dostosować do wykonywanej pracy.


Ponadto, szlifierka może być używana w mocno zapylonych miejscach dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu wirnika i stojana oraz specjalnej konstrukcji wlotów wentylacyjnych.

Do szlifierki dołączone są także praktyczne akcesoria takie jak: dodatkowy uchwyt, osłona zabezpieczająca, klucz do kołnierza zewnętrznego, kołnierz wewnętrzny i zewnętrzny oraz zestaw szczotek węglowych.


Specyfikacja techniczna: Napięcie znamionowe szlifierki to 230V. Częstotliwość znamionowa wynosi 50HZ. Moc urządzenia odnotowano na poziomie 1100W. Prędkość obrotowa szlifierki wynosi 11 000 obr/min. Średnica tarczy to 125mm. Rodzaj gwintu występującego w urządzeniu - M14. Klasa ochronności na poziomie II. Długość przewodu zasilającego wynosi 3 metry, a waga 2,3kg.

Szlifierka kątowa STALCO PERFECT AG230Q


To absolutny must have wśród szlifierek kątowych.


Jakie są jej największe zalety? Posiada większą średnicę tarczy, która wynosi aż 230mm. Dzięki temu nadaje się pracy z materiałami w większych gabarytach.

Prezentowany model podobnie jak poprzedni wyposażony jest w systemy " Soft Start" oraz "Anti-Restart". Dodatkową funkcją jest system elektronicznej stabilizacji "ECS", którego zadaniem jest podtrzymanie prędkości obrotowej w trakcie dużych obciążeń.Również się do pracy w mocno zapylonych miejscach dzięki zabezpieczeniom i specjalnym konstrukcjom wlotów. Zmiana pozycji osłony tarczy nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi dzięki szybkozaciskowej osłonie tarczy. Urządzenie można w łatwy sposób dostosować do wykonywanej pracy.Moc urządzenia to aż 3000W. Posiada zawrotną prędkość obrotową 6500 obr/min, a jej waga wynosi 6.6kg

Szlifierka kątowa STALCO PERFECT AGP125QVS


To numer jeden wśród najlepszych szlifierek kątowych od firmy Stalco. Sprawne urządzenie znacznie ułatwia pracę. Powinno zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfort dla użytkownika. Prezentowany model podobnie jak poprzedni wyposażony jest w systemy " Soft Start" oraz "Anti-Restart".Dodatkową funkcją jest system elektronicznej stabilizacji "ECS", którego zadaniem jest podtrzymanie prędkości obrotowej w trakcie dużych obciążeń.


Model podobnie jak poprzednik nadaje się do pracy w mocno zapylonych miejscach dzięki zabezpieczeniom i specjalnym konstrukcjom wlotów. Zmiana pozycji osłony tarczy nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi dzięki szybkozaciskowej osłonie tarczy. Urządzenie można w łatwy sposób dostosować do wykonywanej pracy.Dodatkową funkcją jest bardzo praktyczna regulacja obrotów, która pozwala na dopasowanie prędkości i mocy obrotowej do indywidualnych potrzeb użytkowników. W zależności od wykonywanej pracy preferuje się różną siłę natężenia pracy urządzenia.


Model wyposażony w dłuższy - 4 metrowy przewód zasilający od poprzedniego. Średnica tarczy wynosi 125mm, ma wyższą moc: 1400W, prędkość obrotową 3000-10500 obr/min oraz o 300g większą wagę.


Prezentowane urządzenia to sprzęt najwyżej klasy, idealnie wykonujący powierzone mu zadania. Jeśli szukasz szlifierki kątowej, zaprezentowane wyżej trzy modele spełnią Twoje oczekiwania.

Spodał ci się nasz artykuł?
chcesz dostawac powiadomienia o najnowszych produktach?

kliknij poniżej aby zapisać na newsletter

ZAPISZ SIĘ
GOTOWI NA NOWOŚCI?
Zapisz się na newsletter a będziesz informowany wszystkich promocjach i nowościach

ZOBACZ KATALOG

ELEKTRONARZĘDZI STALCO

KATALOG ELEKTRONARZĘDZI STALCO

zobacz najnowszy katalog

KATALOG

CHARAKTERYSTYKA SZLIFIEREK

Szlifierka kątowa 125mm AGS125
STALCO S-97098

WYMIARY

I KOMPATKOWE

OPTYMALNA MOC

 • NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:
 • łatwa praca w trudnodostępnych miejscach - niewielka waga obudowy i silnika, a także przewód o sporej długości ułatwiają pracę w trudno dostępnych miejscach i w wymuszonej pozycji;
 • system soft start - po uruchomieniu silnik rozpoczyna pracę od niskich obrotów, dzięki czemu nie ma nieprzyjemnego uczucia szarpnięcia i ryzyka wyrwania szlifierki z dłoni;
 • SYSTEM ANTI-RESTART - mechanizm zapobiega samoczynnemu uruchomieniu urządzenia, dzięki czemu praca staje się bezpieczniejsza

OPIS PRODUKTU


W wielu pracach budowlanych i warsztatowych niezastąpiona okaże się szlifierka kątowa AGS125. Narzędzie będzie potrzebne wszędzie tam, gdzie konieczna jest obróbka skrawaniem lub cięcie materiałów o sporej twardości. Wrzeciono wyposażone w gwint M14 pozwala na montaż tarczy tnących i szlifierskich do prac z drewnem, metalem, kamieniem, czy innymi twardymi materiałami.


Silnik elektryczny o mocy 750 W wykonuje do 11000 obrotów na minutę. Szlifierka ma trwałą i lekką obudowę, a całe narzędzie waży niespełna2 kilogramy. Ułatwia to prowadzenie trudnych prac, a dodatkowo ogranicza poczucie zmęczenia. Dodatkowo szlifierka została wyposażona w szereg akcesoriów, dzięki którym praca jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.W zestawie: osłony zabezpieczające i uchwyt pomocniczy, kołnierzewewnętrzny i zewnętrzny, klucz do ich montażu oraz wymienne szczotkiwęglowe.


Index S-97098

Moc znamionowa [W] 750

Napięcie znamionowe [V] 230

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Średnica tarczy [mm] 125

Prędkość znamionowa [obr/min] 11000

Średnica otworu tarczy tnącej [mm] 22,23

Maksymalna grubość tarczy [mm] 8

Rozmiar gwintu wrzeciona M14

Długość przewodu [m] 2 m

Klasa ochronności II

Waga [kg] 1,93

SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM AGS125Q STALCO S-97200

MOCY I LEKKOŚCI

DZIĘKI DUŻEJ

KOMFORT PRACY

Najważniejsze cechy narzędzia to:


duża moc silnika zasilany prądem sieciowym silnik elektryczny mamoc 1100 W i uzyskuje do 11000 obrotów na minutę, dlatego pozwalana bardzo wydajną i szybką pracę z twardymi materiałami;


trwałość konstrukcji - szlifierka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, ma trwałą obudowę i odporny na uszkodzenia mechaniczne przewód zasilający, co zapewnia trwałość konstrukcji nawet przy bardzo wymagających zadaniach;


wloty wentylacyjne - w tylnej części urządzenia znajdują sięspecjalnie wykonane wloty, które ułatwiają chłodzenie silnika i przekładni, a dodatkowo ograniczają możliwość dostawania się do wewnątrz pyłu czy kurzu.

Profesjonalna Szlifierka kątowa AGS125Q należy dobardzo uniwersalnych elektronarzędzi ręcznych, które umożliwiają cięcie i szlifowanie materiałów twardych.Wrzeciono z gwintem M14 pozwala na montaż dowolnych tarcz o średnicy 125 mm i grubości do 8milimetrów, z pomocą których można dokonywać obróbki metali, betonu, drewna i wielu innych materiałów budowlanych. Wymiana akcesoriów roboczych w Szlifierce kątowej AGS125Q STALCO jest bardzo łatwa, dlatego szybko można zmienić jej funkcjonalność. Umożliwia to zastosowanie jednego narzędzia przy wielu pracach budowlanych lub rzemieślniczych. Szlifierka kątowa AGS125Qzostała wyposażona w szereg zabezpieczeń ułatwiających prowadzenie prac i wpływających na poprawę bezpieczeństwa operatora. Należą do nich system powolnego startu, który zapobiega szarpnięciu urządzeniem w czasie rozruchu oraz system zabezpieczający przed samoczynnym uruchomieniem silnika nawet po przerwie w dostawie prądu.


W zestawie: osłona tarczy, dodatkowy uchwyt wspomagający, kołnierze wewnętrzny i zewnętrzny, wymienne zapasowe szczotki, klucz.


Dane techniczne:

Index S-97200

Moc znamionowa [W] 1100

Napięcie znamionowe [V] 230

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Średnica tarczy [mm] 125

Prędkość znamionowa [obr/min] 11000

Średnica otworu tarczy tnącej [mm] 22,23

Maksymalna grubość tarczy [mm] 8

Rozmiar gwintu wrzeciona M14

Długość przewodu [m] 3

Klasa ochronności II

Waga [kg] 2,3

SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM STALCO PERFECT AGP125QVS S-98202

WARUNKACH

W KAŻDYCH

WYDAJNA PRACA

OPIS PRODUKTU

 • poręczna konstrukcja - szlifierka waży 2,6 kg i ma kompaktowe wymiary, dlatego z dużym komfortem można nią pracować nawet w trudnych warunkach i wymuszonej pozycji;
 • regulacja obrotów - sześciostopniowa regulacja prędkości obrotów od 3000 do 10500 na minutę umożliwia łatwe dopasowanie tego parametru do aktualnego zapotrzebowania;
 • trwały przewód zasilający - do urządzenia dołączono przewód zasilający o długości 4 m, który jest odporny na załamywanie się, a także na uszkodzenia mechaniczne;
 • system łagodnego startu - tryb ten sprawia, że urządzenie nie osiąga maksymalnych obrotów natychmiast po uruchomieniu, co zapewnia bezpieczniejsze rozpoczęcie pracy.

Szlifierka Kątowa STALCO z linii Perfect to profesjonalne urządzenie przygotowane z myślą o specjalistach. Zastosowano w niej szereg rozwiązań ułatwiających pracę i poprawiających jej bezpieczeństwo.


Jest wyposażona we wrzeciono z gwintem M14, do którego można zamontować tarcze o średnicy 125mm i grubości do 8 mm. W zależności od doboru tarczy szlifierka może być stosowana do cięcia lub szlifowania. Takie uniwersalne zastosowanie sprawia, że Szlifierka Kątowa STALCO Perfect sprawdza się w pracach warsztatowych i budowlanych. Silnik dysponuje mocą 1400 W, dlatego szlifierka poradzi sobie przy pracy z bardzo twardymi materiałami. Wśród zalet narzędzia należy wymienić również regulowaną osłonę szybko zaciskową, która umożliwia szybką zmianę ułożenia, a także zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem po utracie zasilania. Na wydajność pracy wpływa system stabilizacji obrotów. Szlifierka ma profesjonalny układ wentylacyjny, który zapobiega dostawaniu się kurzu do silnika i jednocześnie umożliwia łatwe odprowadzanie ciepła.


W zestawie: uchwyt dodatkowy, osłona zabezpieczająca, klucz do kołnierza zewnętrznego, kołnierz wewnętrzny, kołnierz zewnętrzny,1x zestaw szczotek węglowych.DANTE TECHNICZNE:


Index S-98202

Moc znamionowa [W] 1400

Napięcie znamionowe [V] 230

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Średnica tarczy [mm] 125

Prędkość znamionowa [obr/min] 3000-10500

Średnica otworu tarczy tnącej[mm] 22,23

Maksymalna grubość tarczy [mm] 8

Rozmiar gwintu wrzeciona M14

Długość przewodu [m] 4

Klasa ochronności II

Waga [kg] 2,6

SZLIFIERKA KĄTOWA 230MM AGS230
STALCO S-97106

I SPRAWNOŚCI

WYSOKIEJ MOCY

GWARANCJA

 • duża moc silnika - szlifierka dysponuje mocą 2400 W, dlatego cięcie dużymi tarczami nawet bardzo twardych materiałów jest szybkie, a tarcze nie spowalniają;
 • łatwa wymiana akcesoriów roboczych - przycisk blokujący tarczę w górnej części urządzenia i trwałe klucze oraz dodatkowe kołnierze pozwalają na szybką wymianę akcesoriów i zmianę funkcjonalności narzędzia;
 • nowoczesne systemy i zabezpieczenia - w szlifierce zastosowano system miękkiego startu zapobiegający szarpnięciu narzędzia przy rozruchu oraz Anti-Restart zabezpieczający przed samoczynnym włączeniem po przerwie w dostawie prądu.

OPIS PRODUKTU


Szlifierka kątowa AGS230 STALCO to narzędzie niezbędne przy wymagających pracach budowlanych, remontowych czy wyburzeniach. Duża konstrukcja obsługująca tarcze o średnicy 230 mm ułatwia cięcie różnego rodzaju materiałów budowlanych. Możliwość zmiany pozycji uchwytu, a także dodatkowy uchwyt pomocniczy sprawiają, że cięcie w dowolnej pozycji jest bardziej komfortowe.


Szlifierkę można wykorzystać do cięcia i szlifowania, a funkcja zależy od rodzaju tarczy. W urządzeniu zastosowano też szereg zabezpieczeń silnika w obrębie wirnika i stojana, które zapobiegają dostawaniu się do wewnątrz pyłu i kurzu. Przy stojanie jest to emalia na uzwojeniach, a wirnik ma uszczelniający sznurek z włókna szklanego. Dlatego szlifierka kątowa AGS230 może być stosowana w bardzo trudnych warunkach bez obaw o utratę jej żywotności lub uszkodzenie. Trzymetrowy przewód zasilający jest zabezpieczony przed zaginaniem się i uszkodzeniem


W zestawie: kołnierz wewnętrzny i zewnętrzny, a także klucz do ich obsługi, osłona, dodatkowa raczka i zestaw szczotek do wymiany.


DANE TECHNICZNE:

Index S-97106

Moc znamionowa [W] 2400

Napięcie znamionowe [V] 230

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Średnica tarczy [mm] 230

Prędkość znamionowa [obr/min] 6000

Średnica otworu tarczy tnącej [mm] 22,23

Maksymalna grubość tarczy [mm] 8

Rozmiar gwintu wrzeciona M14

Długość przewodu [m] 3

Klasa ochronności II

Waga [kg] 5,7

SZLIFIERKA KĄTOWA 230MM AGP230Q
STALCO PERFECT S-98210

ZADAŃ

DO CIĘŻKICH

MAKSYMALNA MOC

 • znaczna moc silnika - szlifierka została wyposażona w najmocniejszy silnik wśród tego typu urządzeń o mocy 3000 W, co wpływa na większe możliwości i komfort pracy z trudnymi materiałami;
 • blokada włącznika - po ustawieniu parametrów pracy można zablokować włącznik i utrzymać pracę silnika na takich samych obrotach. Dzięki temu łatwiej można skupić się na cięciu;
 • wygodne użytkowanie - dwa uchwyty robocze i długi przewód zasilający zabezpieczony przed uszkodzeniami ułatwiają operatorowi ustawienie sięw wygodnej pozycji;
 • regulacja osłony - osłona jest wyposażona w system zatrzaskowy, który ułatwia ustawienie jej w wybranym położeniu po zmianie pozycji pracy.

OPIS PRODUKTU

Szlifierka Kątowa 3000W AGP230Q jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do najcięższych prac budowlanych i wyburzeniowych. Z jej pomocą można ciąć i szlifować różnego rodzaju materiały budowlane nawet o znacznej gęstości. Szlifierka Kątowa STALCO została wyposażona we wrzeciono zakończone gwintem M14. Można na nim zamontować tarcze szlifierskie i tnące o średnicy 230 mm i grubości do 8 mm. Blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarczy, dlatego szybko można zmienić jej funkcjonalność.


Szlifierka Kątowa STALCO z linii Perfect jest wyposażona w funkcje ułatwiające pracę operatora. Bardzo istotny jest system miękkiego startu, który zapobiega gwałtownemu szarpnięciu przy rozruchu. Dodatkowo system Anti-Restart zapobiega samoczynnemu uruchomieniu się narzędzia po przerwie w dostawie zasilania. Szlifierka ma też zabezpieczenia chroniące ją przed dostawaniem siędo wewnątrz kurzu. Zabezpieczenie z żywicy epoksydowej chroni silnik przed zabrudzeniami powstałymi w czasie pracy.


W zestawie: dodatkowy uchwyt, osłona, wymienne szczotki, kołnierz zewnętrzny i wewnętrzny oraz klucz do regulacji.DANE TECHNICZNE:


Index S-98210

Moc znamionowa [W] 3000

Napięcie znamionowe [V] 230

Częstotliwość znamionowa [Hz] 50

Średnica tarczy [mm] 230

Prędkość znamionowa [obr/min] 6500

Średnica otworu tarczy [mm] 22,23

Maks. grubość tarczy [mm] 8

Rozmiar gwintu wrzeciona M14

Długość przewodu [m] 4

Klasa ochronności II

Waga [kg] 6,6

Kliknij na mapę interaktywną

ZOBACZ SKLEPY

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW
W NASZYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY

CHCESZ POZNAĆ CAŁĄ OFERTĘ

PRODUKTÓW STALCO?

zobacz nasz najnowszy

katalog produktów

ZOBACZ KATALOG

tel: +48 12 276 82 01

fax: +48 12 276 82 04

centrala@stalco.pl

www.stalco.pl

STALCO sp. z o.o. S.K.A.
ul. Torowa 41
32-050 Skawina

NIP: 679-24-55-066