ZOBACZ

TORBY

NARZĘDZIOWE

KOMFORT I BEZPIECZNY
TRANSPORT NARZĘDZI

Torby narzędziowe Stalco Perfect to wybór komfortu, wygody i bezpieczeństwa.


Najwyższej jakości produkty pomogą w transporcie narzędzi na miejsce budowy oraz zapewnią im bezpieczne przechowywanie.


Zadbaj o swój komfort, a bezpieczeństwo narzędzi pozostaw nam.

ZOBACZ BROSZURĘ

TORBY NARZĘDZIOWE

STALCO PERFECT

BROSZURA

TORBY NARZĘDZIOWE

zobacz najnowszy katalog

KATALOG

TORBY STALCO PERFECT

Postaw na jakość! Wybierz naszą nowość z działu wyposażenie

Zobacz TORBY STALCO PERFECT

Postaw na jakość! Wybierz naszą nowość z działu wyposażenie

TORBY NARZĘDZIOWE

STALCO PERFECT W AKCJI

-ARTYKUŁ-

Torba czy skrzynia na narzędzia? Co wybrać?


Akcesoria do przechowywania i transportu narzędzi to niezwykle istotny element zarówno dla profesjonalisty, jak i zapalonego majsterkowicza. Najbardziej popularnymi i zarazem funkcjonalnymi tego typu produktami są z pewnością torba na narzędzia oraz skrzynka na narzędzia. W niniejszym artykule przyjrzymy się obydwu opcjom i przedstawimy ich najważniejsze zalety oraz wady. Przeczytaj i wybierz najlepszą wersję do profesjonalnego warsztatu lub przydomowego garażu.


Torba na narzędzia czy skrzynia na narzędzia - który produkt jest lepszy?


Trudno jednoznacznie określić, który z tych dwóch akcesoriów jest lepszy. Wszystko zależy bowiem od tego, jakie są Twoje wymagania. Torba na narzędzia jest lepsza w przypadku narzędzi o małych wymiarach, skrzynia natomiast świetnie poradzi sobie nawet z dużymi gabarytami wszelkiego rodzaju narzędzi czy elektronarzędzi. Pierwszy produkt również jest bardziej poręczny - z łatwością możesz się z nim przemieszczać i mieć pod ręką swoje niezbędne przybory. W przypadku drugiej opcji jest ona bardziej praktyczna, umożliwia ona nie tylko przewożenia różnego rodzaju przyrządów, ale także ich magazynowanie. Skrzynia na narzędzia jest także zdecydowanie odporniejsza na warunki zewnętrzne - wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Torba wykonana jest z materiału tekstylnego, który szybciej się zużywa. W przypadku zabrudzenia natomiast torba skazana jest na pranie, skrzynkę zaś wystarczy umyć.

To czy wybierzemy torbę, czy skrzynię zależy więc od naszych preferencji i oczekiwań. Nie podlega jednak wątpliwości, że podczas wyboru w obu przypadkach należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Kluczowe są tu: jakość wykonania oraz cena.


Jakość wykonania akcesoriów na narzędzia

Oczywisty jest fakt, że im wyższa jakość, tym dłuższe użytkowanie. Tak samo jest w przypadku zarówno skrzyni, jak i torby. Chcąc korzystać z produktu jak najdłużej, należy wybrać towar wysokiej jakości od sprawdzonego producenta. Daje to gwarancję możliwości wieloletniej eksploatacji i zwiększonego komfortu użytkowania. Na wysoką jakość powinieneś postawić, zwłaszcza gdy będziesz korzystać z tego typu produktów często lub przynajmniej średnio intensywnie. Niezaprzeczalnie wysoka jakość jest niezbędna w przypadku profesjonalnych mechaników, serwisantów czy instalatorów. Jeśli zdecydujesz się na tańczy produkt to zdecydowanie szybciej będziesz musiał go wymienić na nowy - oszczędność okaże się więc jedynie pozorna.


Cena akcesoriów na narzędzia

Z jakością produktów idzie w parze ich cena. Jeśli chodzi właśnie o nią zarówno skrzynie, jak i torby prezentują się podobnie cenowo. Produkty do przenoszenia i magazynowania narzędzi możemy dostać już w cenie 20-30 złotych. Niestety w tym przypadku ich jakość jest raczej niska i nie pozwoli na długie użytkowanie, co skończy się szybką wymianą na nowy model. Najtańsze rozwiązanie nie jest więc rozwiązaniem najlepszym. Optymalnym rozwiązaniem jest postawienie na materiały wysokiej jakości, które pozwolą na intensywne użytkowanie przez lata zarówno skrzyni, jak i torby na narzędzia.


Torba na narzędzia - komfort i bezpieczny transport narzędzi


Jeśli chodzi o preferencje, to częściej wybieranym akcesorium jest torba na narzędzia. Jest ona zdecydowania bardziej poręczna. Obecnie nowoczesne torby wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne jak: przetarcia, pęknięcia czy działanie wilgoci. Materiały te są także łatwe w utrzymaniu czystości, niesprawiające problemów nawet w trudnych warunkach budowy. Nowoczesne torby często posiadają wzmacniane konstrukcje oraz usztywniane dno, co pozwala im na utrzymanie kształtu bez względu na ilość umieszczonych tam narzędzi. Obecnie torby produkowane są w wielu wymiarach. Większe i przestronne torby to możliwość przechowywania wielu przedmiotów, nawet tych o większych gabarytach. Dodatkowo torby na narzędzia wyposażone są w szereg różnej wielkości kieszeni wewnętrznych oraz zewnętrznych, dzięki którym pomieścisz wszystko, a dodatkowo utrzymasz upragniony porządek w swoich narzędziach. Popularne są także niewielkie wersje toreb na narzędzia. Monterzy, serwisanci czy mechanicy ceną sobie małe modele zakładane na ramię, które pozwalają mieć przy sobie kilka najpotrzebniejszych przyrządów. Jeśli natomiast potrzebujesz akcesorium na narzędzia i laptopa - zdecyduj się na plecak. Spełnia on wszystkie najważniejsze funkcje torby na narzędzia, ale dodatkowo posiada również kieszeń na laptopa, dając możliwość umieszczenia wszystkiego w jednym miejscu.

GOTOWI NA NOWOŚCI?
Zapisz się na newsletter a będziesz informowany wszystkich promocjach i nowościach

Kliknij na mapę interaktywną

ZOBACZ SKLEPY

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW
W NASZYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY

10x KATEGORII PRODUKTOWYCH

CHCESZ POZNAĆ CAŁĄ OFERTĘ

PRODUKTÓW STALCO?

zobacz nasz najnowszy

katalog produktów

ZOBACZ KATALOG

tel: +48 12 276 82 01

fax: +48 12 276 82 04

centrala@stalco.pl

www.stalco.pl

STALCO sp. z o.o. S.K.A.
ul. Torowa 41
32-050 Skawina

NIP: 679-24-55-066