zapoznaj się z ofertą
z lini STALCO GARDEN

WIĘCEJ

STALCO Garden to linia produktów, które przede wszystkim wyróżniają się dobrą jakością w stosunku do ceny, którą proponujemy.
Po drugie – szerokością oferty zarówno systemów nawadniania, jak również narzędzi do pielęgnacji gleby. Ogromnym atutem z całą pewnością jest również dobór kolorystyki. Limonkowo-szare produkty przyciągają uwagę, są po prostu atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu klient z przyjemnością będzie sięgał po nie na półce.

Co wyróżnia markę Stalco Garden?

NiezbędnIK ogrodniczy: profesjonalne narzędzia ogrodowe

ARTYKUŁ


Aby zagwarantować sobie jak najlepsze warunki do działania, koniecznie zaopatrz się w profesjonalne narzędzia ogrodnicze. Część z nich zamieszczamy w tym artykule. Dla ułatwienia podzielimy je na kategorie, abyś łatwiej mógł znaleźć wszystko, co niezbędne.

Systemy nawadniające


Kolejna kategoria to produkty niezbędne w czasie letnich upałów. Odpowiednie zastosowanie systemu nawadniającego zapewni Twoim roślinom bezpieczeństwo i uchroni je przed ryzykiem śmierci w trakcie suszy. Warto zainwestować w szybkozłącza, reparatory i przyłącza.


Wyróżniamy:


Szybkozłącza przelotowe i szybkozłącza ze stopem

Reparatory do połączenia węży

Przyłącza z gwintem wewnętrznym z redukcją i przyłącze z gwintem wewnętrznymWszystkie te produkty wykonane są z tworzywa ABS pokrytego gumą termoplastyczną (TPR) i występują w rozmiarach 1/2" oraz 3/4". Dodatkowo, przyłącza z gwintem wewnętrznym z redukcją znajdziesz w rozmiarach 1/2" – 3/4" oraz 3/4" – 1”.

Siekiery


Oczywiście nie możemy zapomnieć o narzędziu, którego zastosowanie zna każdy, kto choć przez chwilę miał styczność z pracą w ogrodzie.


Siekiera z linii Stalco Garden posiada antypoślizgową rękojeść wykonaną z włókna szklanego, a jej obuch wykonany jest z kutej stali węglowej. Dodatkowo, pokryta jest powłoką teflonową, posiada otwór do zawieszania oraz uchwyt do transportu i przechowywania.Pamiętaj, że sezon prac ogrodowych zaczyna się lada dzień. Nie pozwól, aby Ciebie zaskoczył i jak najszybciej zaopatrz się w wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach dostępnych tylko w czasie naszej promocji.

Niezwykle ważnym elementem wszelkich prac przeprowadzanych we własnym ogrodzie jest posiadanie odpowiedniego sprzętu o wysokiej jakości. Gwarantuje to sprawne realizowanie prac, oszczędność czasu i bezpieczeństwo.Zdecyduj się na narzędzia ogrodowe z linii Stalco Garden. Dzięki nim, praca, którą wykonujesz stanie się przyjemnością i idealnym sposobem na regenerację i odpoczynek umysłu po codziennych zmaganiach w życiu.

JAKIE NARZĘDZIA OGRODOWE WYBRAĆ?

Zadbany trawnik

Na początek sprzęt, który powinien mieć w swoim domu każdy amator zieleni w postaci ogrodu lub trawnika czyli żyłka tnąca.


Wyróżniamy dwa typy żyłek: okrągłą i kwadratową. Czym się różnią:


żyłka okrągła: wykonana jest z wysokiej jakości materiału (nylon-kopolimer), jest odporna na zrywanie, kruszenie, ścieranie i zgrzanie, posiada zastosowanie uniwersalne (koszenie trawy i trawników)


żyłka kwadratowa: wykonana jest z wysokiej jakości materiału (nylon-kopolimer), jest odporna na zrywanie, kruszenie, ścieranie i zgrzanie, przeznaczona jest do pracy w trudnych warunkach (koszenie trawy, chwastów, zarośli)

Jak zadbać o ogród po zimie?

ARTYKUŁ

Za pasem wiosna i coraz częściej można odczuć pozytywny wpływ Słońca na nasze samopoczucie. Nadchodzi idealny czas na zaplanowanie i rozpoczęcie dużych projektów w swoim ogrodzie. Okres zimowy, a więc deficyt ciepła, deszcz, śnieg i mróz wystawiły na próbę glebę i roślinność. Jak więc przygotować ogród po zimie? Odpowiedź znajdziesz poniżej.


Odpowiedni start

Po pojawieniu się pierwszych przejawów wiosny nadszedł czas na usunięcie osłon chroniących rośliny przed zimnem, aby dać im możliwość wchłonięcia pierwszych promieni słonecznych. Zalecamy jednak sprawdzać pogodę i w razie zmian temperatury zakryć rośliny na noc, a odkryć, kiedy zrobi się cieplej w ciągu dnia. Zadbaj również o krzewy: usuń połamane gałęzie i przytnij je w razie potrzeby.


Zapewnij swoim roślinom nawóz

Kompost, ziemia doniczkowa, fusy z kawy, odpady organiczne, to naturalne produkty, które znakomicie nadają się do użyźnienia gleby w Twoim ogrodzie. Dostarczą odpowiednich mikroelementów i zagwarantują roślinom efektywny wzrost.


Pierwsze prace

Od marca możesz wycinać lub dzielić dotychczasowe rośliny, które dobrze się rozwinęły. Warto także sadzić nowe byliny. Oprócz tego pomyśl o odpowiednim zaaranżowaniu przestrzeni: stwórz czyste ścieżki z wyraźnymi granicami ogrodu, zamknij dostęp do warzywniaka bramą drucianą. Czas na przygotowanie projektu był przez całą zimę, jednak jeśli tego nie zrobiłeś, zacznij już teraz i nie rezygnuj z odpowiedniego przygotowania terenu.


Jeśli jeszcze za wcześnie na kultywację, odczekaj jakiś czas. Do tego momentu opracuj plan zagospodarowania przestrzeni ogrodu. Weź kartkę, długopis i pomyśl o nowym ułożeniu swoich owoców i warzyw. Rotacja upraw jest niezbędna, ponieważ każda roślina usuwa określony rodzaj składników odżywczych z gleby, a także odrzuca elementy zawarte w nawozie. Dlatego umieszczenie roślin innym miejscu pozwala na regenerację gleby i uniknięcie jej zubożenia. Możesz zacząć już odchwaszczać i napowietrzać ziemię przy pomocy motyki lub łopatki ogrodniczej. Pamiętaj, że nie zaleca się przewracania wszystkiego do góry nogami, aby nie przeszkadzać mikroorganizmom żyjącym w glebie.


Jeśli jednak spieszysz się do siewu, możesz zapoczątkować sadzenie pod osłonami. Wyjmij zestawy do kiełkowania, aby rozpocząć uprawy, a następnie ustaw szklarnie tunelowe, gdy Twoje rośliny będą wystarczająco duże. Na koniec nie zapomnij o ponownym uruchomieniu zbiornika na wodę, który opróżniłeś przed zimą.


Właściwe przygotowanie

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przygotuj zestaw narzędzi ogrodniczych takich jak: sekatory, nożyce ogrodowe, nożyce ręczne do trawy, siekiery, szpadle, saperki, łopaty, widły, grabie a także złączki do węży, węże ogrodowe, złączki do systemów nawadniających ułatwią one prace wykonywane w ogrodzie, a roślinom dadzą możliwość efektywnego wzrostu. Sprawdź, które narzędzia nadają się do ponownego użytku, a które należy odświeżyć lub wymienić na nowe. Nie czekaj z tym do ostatniej chwili. Ponownie naostrz ostrza, aby uzyskać czyste cięcia, wyeliminuj wszelkie plamy rdzy, poluzuj akcesoria, które się zacinają. Na koniec najważniejsza jest dezynfekcja narzędzi. Eliminuje to bakterie i zapobiega przenoszeniu chorób z jednej rośliny na drugą podczas wiosennego przycinania.


Pamiętaj o właściwej organizacji. Posiadanie wszystkiego pod ręką i w jednym miejscu jest o wiele bardziej praktyczne niż trzymanie jednej części sprzętu w garażu, a drugiej w szopie ogrodowej.

STALCO GARDEN nie zwalnia tempa

ARTYKUŁ

Narzędzia ogrodnicze – nowość w asortymencie firmy – powstały w odpowiedzi na potrzeby klientów w 2017 roku. Ogromny potencjał w branży ogrodniczej stał się inspiracją do działania i przejścia przez długotrwały proces tworzenia nowej linii. Taka praca wiąże się z doborem kolorystyki, nazewnictwa, opakowań a także z doborem odpowiedniej jakości. Stalco stosuje zasadę zrównoważonej ceny do jakości wyrobu.

Działania te, doprowadziły do rozpoczęcia procesu poszukiwań kooperantów dla nowych wyrobów. 3 lata po premierze można stwierdzić, że te działania przyniosły sukces.Linia Stalco Garden prezentuje szeroką gamę produktów, począwszy od armatury ogrodowej po narzędzia takie jak grabie, siekiery, sekatory, nożyce i szpadle. Wykonanie tych produktów cechuje się najwyższą jakością, a jej potwierdzeniem jest zadowolenie Klientów. Obecnie firma pracuje nad poszerzeniem oferty z linii Garden. Nowościami w sezonie 2021 będą wózki z wyposażeniem, nowe węże, a także linia lekkich narzędzi ogrodniczych. Rozwój produktu jest nieodzowny dla rozwoju marki Stalco. Wszystkie 9 grup produktowych jest rozwijanych w tym samym tempie, a niektóre są łączone w poszukiwaniu wspólnego mianownika.

Takim przykładem jest właśnie linia Stalco Garden do której włączone zostały rękawice z działu produktów grupy BHP, a także kalosze, gumofilce oraz chodaki. Planowane jest również wprowadzenie nowości w sektorze obuwia linii Garden. Stalco ma trzy żelazne zasady, którymi kieruje się w ramach rynku handlu tradycyjnego. Stali Partnerzy, którzy zaufali firmie wiedzą o tym, że Stalco dąży ku uczciwości handlowej, jest transparentna i tworzy rynek z Partnerami a nie odwrotnie. Firma stawia na doradztwo i implementuje rozwiązania oparte o doświadczenia rynkowe. Optymalnym rozwiązaniem dla Partnerów Stalco jest wybór produktów w różnych poziomach jakości. Poza samą jakością, Stalco zapewnia własne rozwiązania POS ułatwiające ekspozycję wyrobów w punkcie handlowym. Współpracuje z Partnerami w zakresie szkoleń i wsparcia inicjatyw związanych z dniami otwartymi, piknikami czy szkoleniami dla odbiorców końcowych. Sprecyzowany cel bycia nie największym, a najlepszym dostawcą na rynku zaowocował dynamicznym rozwojem firmy oraz zwiększeniem jakości świadczonych usług. Rozwój i nowe inwestycje spowodowały budowę nowej siedziby firmy oraz nowoczesnego centrum logistycznego. Stalco stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku, słucha wskazówek, które pomagają rozwijać się firmie i udoskonalać ofertę o rozwiązania produktowe i ekspozycyjne. Ciągła praca nad aktualnym asortymentem oraz tworzenie nowych produktów to wizytówka firmy.

Firma Stalco powstała w 1998 roku i od początku swojej działalności dostarcza narzędzi ręczne, elektronarzędzia, osprzęt do elektronarzędzi, produkty BHP i technik zamocowań. Stalco swoje produkty kieruje do profesjonalistów i użytkowników domowych. Oferta Stalco to 9 prężnie rozwijających się grup produktowych kierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i użytkowników hobbystycznych.

Spodał ci się nasz artykuł?
chcesz dostawac powiadomienia o najnowszych produktach?

kliknij poniżej aby zapisać na newsletter

ZAPISZ SIĘ

ZOBACZ NASZE NAJNOWSZE WIDEO

punktów sprzedaży

700

30

partnerów SPG

20

lat na rynku

Kliknij na mapę interaktywną

WWW.STALCO.PL

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW
W NASZYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY

10x KATEGORII PRODUKTOWYCH

Chcesz poznać całą ofertę produktów MARKI STALCO?

zobacz nasz najnowszy

katalog produktów

ZOBACZ KATALOG

Bądź z nami na:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWOŚCIAMI i PROMOCJAMI #STALCO

I Zapisz się na newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj ciekawe treści. Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj ciekawe treści. Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj ciekawe treści.

tel: +48 12 276 82 01

fax: +48 12 276 82 04

centrala@stalco.pl

www.stalco.pl

STALCO sp. z o.o. S.K.A.
ul. Torowa 41
32-050 Skawina

NIP: 679-24-55-066