Aktualności

Zobacz wszystkie

STREFA WIEDZY

Zobacz wszystkie
b2b.stalco.pl DLA BIZNESU Wygodne zakupy online dla klientów biznesowych (B2B)
  • +Korzystaj z atrakcyjnych promocji, otrzymuj indywidualne ceny produktów
  • +Rób zakupy szybko i wygodnie, o dowolnej porze (dostęp 24/7)
  • +Korzystaj z gotowych list zakupowych i porównywarki produktów
  • +Gromadź historię zamówień i faktury w jednym miejscu

Dołącz do grona autoryzowanych partnerów

Stalco partner

Zobacz nasz dział badań i rozwoju produktu

Dział Badań i rozwoju produktu

Dni otwarte ze STALCO

Sprawdź gdzie nas znajdziesz
Stalco

STALCO to firma rodzinna, oparta w 100% na polskim kapitale. 
Dzięki ludziom, ich przyjaźni i ogromnemu zaangażowaniu działamy nieprzerwanie od 1998 r.

STALCO od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

Poznaj nas lepiej

Stalco

STALCO to firma rodzinna, oparta w 100% na polskim kapitale. 
Dzięki ludziom, ich przyjaźni i ogromnemu zaangażowaniu działamy nieprzerwanie od 1998 r.

STALCO od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

Nagrody

Nagrody

Od 25 lat dostarczamy produkty naszym klientom na całym świecie.

Katalogi

Katalogi

Znajdź wszystkie niezbędne informacje o produktach w jednym miejscu. Przeglądaj i pobierz katalog produktowy STALCO.

7693

produktów
w ofercie

25

lat na
rynku

+3500

punktów
sprzedaży

+300

pracowników

4

zakłady
produkcyjne

ZNAJDŹ SKLEP

STALCO to marka globalna, działająca w Polsce, ale reprezentowana w całej Europie. Znajdź lokalnego sprzedawcę STALCO na naszej interaktywnej mapie.

STALCO – narzędzia które znajdą zastosowanie w Twoim domu i warsztacie

STALCO jest polskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i dystrybucją narzędzi. Szukając wysokiej jakości sprzętu do robót budowlanych, rzemieślniczych i prac amatorskich, warto sprawdzić nasz asortyment. Oferujemy narzędzia przeznaczone dla specjalistów i do użytku domowego. Charakteryzuje nas szeroka oferta produktowa i wiele wariantów do wyboru. Wieloletnie doświadczenie, długi okres gwarancyjny i duża sieć sprzedawców sprawiają, że STALCO to marka, której można zaufać.  

STALCO - polska firma z wieloletnią tradycją

Firma STALCO powstała w 1998 roku. Od tej pory działamy nieprzerwanie, starając się dostarczyć najwyższej jakości narzędzia i akcesoria. To firma rodzinna, jednak jakością produktów i rozwiązaniami konkurująca z największymi światowymi koncernami. Wykorzystując jedynie polski kapitał i bazując na zaangażowaniu pracowników, stale rozwijamy swoją ofertę. Doskonalimy produkty i poszerzamy ofertę, starając się trafić z nią do szerokiego grona profesjonalistów. 

Jakość i funkcjonalność produktów STALCO 

Dobierając produkty do oferty STALCO, kierujemy się prostym kluczem. Nasze akcesoria mają być możliwie najbardziej funkcjonalne. Powinny ułatwiać wykonywanie konkretnych zadań, a jednocześnie ograniczać uciążliwość wynikającą z pracy. W naszej ofercie znalazło się 10 różnorodnych kategorii produktowych. Są one odpowiedzią na zróżnicowane zapotrzebowanie przemysłu i kompleksowo zaspokajają potrzeby większości przedsiębiorstw oraz prywatnych użytkowników. 

Na etapie projektowania korzystamy z wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy wykorzystują nasze narzędzia w praktyce. Na podstawie ich uwag tworzymy nowe rozwiązania i wprowadzamy modyfikacje do kolejnych wersji produktów. Akcesoria i narzędzia są zróżnicowane pod względem wymiarów oraz konstrukcji. Osprzęt do narzędzi i akcesoria wykorzystywane przy tworzeniu zamocowań występują w wielu wariantach. Dzięki temu z łatwością można dobrać narzędzia optymalnie dostosowane do charakteru wykonywanych zadań. 

Poza funkcjonalnością w STALCO stawiamy spory nacisk na jakość narzędzi. Do produkcji stosujemy wysokiej jakości materiały. Korzystamy też ze sprawdzonych rozwiązań stosowanych w dziedzinie budowy elektronarzędzi i odzieży ochronnej. Staramy się zabezpieczać je przed szkodliwymi warunkami, z jakimi mają do czynienia w czasie realizacji zadań. Dzięki temu produkty z logo STALCO mogą być użytkowane przy najtrudniejszych zadaniach. Jednocześnie przez wiele lat utrzymują swoją funkcjonalność na wysokim poziomie. 

STALCO i STALCO PERFECT - dwie linie produktowe 

Narzędzia STALCO podzieliliśmy na dwie grupy produktowe: STALCO i STALCO PERFECT. Standardowa linia wyróżnia się zielonymi wykończeniami. Oferta narzędzi znajdujących się w tej grupie skierowana jest do amatorów. Sprawdzają się przy majsterkowaniu, pracach w domu i wokół niego. Akcesoria mogą być wykorzystywane także przez profesjonalistów, jednak korzystających z nich okazjonalnie. 

Druga linia to narzędzia z czarnymi i popielatymi wykończeniami. STALCO Perfect to produkty dedykowane profesjonalistom. Mają poprawione parametry wytrzymałościowe, dlatego można wykorzystywać je przy intensywnych pracach. Sprawdzą się również w zadaniach amatorskich i znajdą zastosowanie zwłaszcza w rękach majsterkowiczów ceniących sobie najwyższą jakość i stosujących sprzęt bardzo często. Narzędzia i akcesoria STALCO Perfect oferowane są również w wariantach specjalistycznych, które nie mają odpowiedników w linii standardowej. 

Narzędzia warsztatowe i budowlane 

Największą gamę produktów STALCO tworzą narzędzia przydatne w pracach budowlanych i warsztatowych. Podstawę każdej skrzyni narzędziowej i warsztatu rzemieślniczego stanowią narzędzia ręczne. Znalazły się wśród nich produkty przeznaczone do obróbki materiałów budowlanych. Można sięgnąć również po akcesoria przydatne podczas prac montażowych, do dokonywania pomiarów, a także prowadzenia dodatkowych prac w warsztatach. 

Wysokiej jakości narzędzia budowlane to z kolei akcesoria, które wykorzystywane są do stawiania konstrukcji i remontów. Przydają się podczas prac murarskich i tynkarskich. Także podczas prowadzenia prac wykończeniowych można skorzystać z narzędzi zgromadzonych w tej grupie. Szukając sprzętu potrzebnego do prac ziemnych, tworzenia izolacji czy prowadzenia prac spawalniczych, również warto odwiedzić tę grupę. 

Szczególny rodzaj narzędzi budowlanych i wykorzystywanych podczas prac wykończeniowych stanowią akcesoria malarskie. Ta grupa zawiera wszelkiego rodzaju pędzle, wałki, kuwety i dodatkowe akcesoria przydatne podczas przygotowywania oraz nakładania farby. Narzędzia przeznaczone są do pracy z różnymi rodzajami farb i lakierów. W tej grupie znajdują się również taśmy klejące i foliowe, których można użyć do tworzenia zabezpieczeń. 

Wysokiej jakości elektronarzędzia 

W pracach budowlanych, warsztatowych i rzemieślniczych powszechnie wykorzystuje się elektronarzędzia. W ofercie STALCO przygotowaliśmy szereg profesjonalnych elektronarzędzi do różnych zadań. Bazę stanowią podstawowe urządzenia, takie jak wiertarki, szlifierki i klucze udarowe. Uzupełnieniem będą profesjonalne akcesoria przeznaczone do sprzątania, prac montażowych lub wykończeniowych. 

Profesjonalne elektronarzędzia są mocno zróżnicowane pod względem rozmiarów, mocy i funkcjonalności. Można sięgnąć po sprzęt przydatny w czasie drobnych remontów i profesjonalnych prac budowlanych. Nasze elektronarzędzia znajdą zastosowanie w fabrykach i warsztatach ślusarskich, a także podczas napraw w ogrodzie. 

Przy tworzeniu profesjonalnych elektronarzędzi korzystamy z wysokiej jakości podzespołów. Stawiamy na mocne, a jednocześnie oszczędne i niezawodne jednostki napędowe. Elektronarzędzia mogą być zasilane prądem sieciowym, a także za pomocą akumulatorów. Przy maszynach akumulatorowych korzystamy z własnego systemu S-Volt. To technika baterii litowo-jonowych o różnej pojemności, jednak identycznym wejściem narzędziowym. Dzięki temu akumulatory można napełniać za pomocą jednej wspólnej ładowarki, a także stosować zamiennie w narzędziach różnego typu. 

Profesjonalne akcesoria i osprzęt 

W naszej ofercie znalazło się miejsce na akcesoria dodatkowe, przydatne w czasie prac montażowych i budowlanych. Osprzęt do elektronarzędzi to grupa akcesoriów wymiennych, które można zamocować w wiertarkach, wkrętarkach, szlifierkach, pilarkach i innych maszynach. Osprzęt może zastąpić zużyte i niesprawne akcesoria, a także umożliwia szybką zmianę funkcjonalności urządzenia. Wybraliśmy produkty różnorodne, które można wykorzystać w zadaniach o dowolnej skali trudności. 

Wśród dodatkowych akcesoriów znajdują się też profesjonalne systemy zamocowań. To szereg wyrobów przydatnych w czasie prac montażowych. Można znaleźć tu proste kołki przydatne w czasie układania przewodów instalacji elektrycznej, a także kotwy wytrzymujące duże obciążenia. Systemy zamocowań można wykorzystać przy tworzeniu przegród w technice suchej zabudowy, do budowy konstrukcji drewnianych, a nawet wzmocnieniu połączeń ciesielskich. Sporą grupę stanowią też złącza chemiczne, które stosuje się przy szczególnie trudnych zadaniach. 

Dodatkowe akcesoria 

W ofercie STALCO znalazły się akcesoria, które wspomagają pracę z wykorzystaniem narzędzi ręcznych i uzupełniają sprzęt budowlany. Chemia techniczna i budowlana to grupa środków przydatnych w czasie prac ogólnobudowlanych. Będą pomocne przy realizacji zadań instalacyjnych, wykończeniowych i monterskich. Część z produktów przeznaczona jest do utrzymania w czystości narzędzi, a także do wyposażenia łazienki w warsztacie. Chemię techniczną uzupełniają akcesoria przeznaczone do pielęgnacji auta. 

Przy wszystkich pracach wykonywanych w przemyśle i budownictwie konieczny jest specjalny ubiór. W ofercie STALCO znalazła się odzież i akcesoria BHP w wielu wariantach. Akcesoria BHP poprawiają ochronę wszystkich części ciała, a także wzroku i słuchu. Ubiór zawiera wszystkie atesty i certyfikaty niezbędne dla konkretnego zastosowania. Odzież jest dostępna w kilku wariantach i wykonywana z myślą o szczególnych zagrożeniach. Spodnie, bluzy, kurtki i kombinezony oferujemy we wszystkich standardowych wymiarach. 

Dodatkową grupę produktów stanowią narzędzia ogrodowe, dla których stworzono oddzielną linię STALCO Garden. Znajdują się w niej akcesoria przydatne w czasie prac prowadzonych wokół domu i przy profesjonalnych zadaniach ogrodniczych. Narzędzia dostosowane są do robót ziemnych, nawadniania, sadzenia, a także pielęgnacji roślin. Różnorodność produktów i ich rozmiarów sprawi, że wszelkie prace w ogrodzie i dodatkowe instalacje można wykonywać z wykorzystaniem akcesoriów STALCO. 

STALCO - nie tylko narzędzia 

Marka STALCO nierozerwalnie związana jest z produkcją i dystrybucją narzędzi. Zależy nam jednak nie tylko na dystrybucji możliwie największych ilości towaru i osiąganiu maksymalnych zysków. Poświęcamy wiele uwagi na zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez współpracę z różnymi podmiotami w całym kraju. 

Jednym z długoterminowych celów jest stworzenie sieci dystrybucyjnej na terenie całego kraju. W ramach programu SPG (Stalco Partner Group) nawiązujemy współpracę z różnymi sklepami i punktami sprzedaży. Zależy nam na profesjonalnym podejściu do potrzeb klienta i dotarciu do możliwie najszerszego grona klientów działających w budownictwie oraz przemyśle. 

Firma STALCO udziela się też jako sponsor wspierający sportowców z różnych dziedzin. Pod naszą opieką znajdują się przedstawiciele sportów motorowych i ekstremalnych. Współpracujemy też z klubem piłkarskim Wisła Kraków i lokalną grupą wspinaczy górskich. Zależy nam na tym, żeby logo STALCO przynosiło tylko pozytywne emocje i skojarzenia z profesjonalistami i pasjonatami. 

Pokaż więcej

Pokaż mniej