Aktualności

Jak wypadliśmy na Międzynarodowych Targach SAWO w Poznaniu?

Jak wypadliśmy na Międzynarodowych Targach SAWO w Poznaniu? Za co otrzymaliśmy Złoty Medal 2024?  Wszystko do obejrzenia w filmiku podsumowującym to wydarzenie! Zapraszamy do oglądania!

Jak wypadliśmy na XXII Tagrach Grupa PSB jako Partner Generalny wydarzenia? Jakie nowości produktowe zaprezentowaliśmy? Wszystko to do obejrzenia w filmiku podsumowującym tę okoliczność!  Zapraszamy do oglądania!  #TargiPSB

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, od 25 lat na rynku. Zobaczcie jak zmienialiśmy się przez lata, jak wyglądała budowa nowej siedziby firmy oraz jak ciągle rozwijamy się dla Was, aby dostarczać jak najlepszej jakości produkty na rynku!

GALA JUBILEUSZOWA DLA KLIENTÓW Z OKAZJI 25-LECIA STALCO

Gala Jubileuszowa dla Klientów z okazji 25-lecia Stalco była dla nas niezapomnianym wieczorem, pełnym emocji i wspomnień. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam, naszym Klientom i Partnerom, za Wasze wsparcie i zaufanie przez te wszystkie lata. To dzięki Wam jesteśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj! 

Nasza ekipa doradców technicznych właśnie wjechała w nowy etap! Oto nasza nowa flota samochodów, która będzie dostępna podczas Dni Otwartych w Waszych ulubionych sklepach budowlanych! Czekajcie na naszą wizytę, a my dostarczymy Wam fachowe porady, inspiracje i rozwiązania, które ułatwią Wasze prace. 

Możemy się pochwalić nowym projektem, w którym braliśmy udział! Fanshop Wisła Kraków   Pracowaliśmy nad nim intensywnie od stycznia. Za całość realizacji projektu sklepu i jego montaż odpowiadał nasz Dział Wsparcia i Rozwoju Sieci wraz z firmą Ex-PRO ?

Pierwszy tydzień pracy w nowej siedzibie za nami!  Przeprowadzka była dla nas dużym wyzwaniem, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów!  Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nasza firma będzie się rozwijać w nowym miejscu i jakie nowe możliwości się dla nas otworzą.   W fotorelacji możecie zobaczyć jak wyglądał nasz pierwszy dzień pracy! 

Jak wypadliśmy na XXI Tagrach Grupa PSB jako Partner Generalny wydarzenia? Jakie nowości produktowe zaprezentowaliśmy?

W 2022 roku właściciele firmy Stalco, Barbara i Marek Zając obchodzili swoje 50-te urodziny, a firma 25-lecie istnienia. Firma licząca 300 współpracowników, ale wciąż rodzinna i pielęgnująca swoje wartości. Wszyscy współpracownicy firmy z całego kraju wraz ze swoimi partnerami / partnerkami zostali zaproszeni do Krakowa do wspólnego świętowania ?

WYDŁUŻAMY OKRES GWARANCJI naszych elektronarzędzi! ? Niezawodność elektronarzędzi Stalco i Stalco Perfect jest potwierdzona!

ZŁOTY MEDAL NA TARGACH SAWO DLA STALCO

Jak wypadliśmy na Międzynarodowych Targach SAWO w Poznaniu? Za co otrzymaliśmy Złoty Medal 2022? Wszystko do obejrzenia w filmiku podsumowującym to wydarzenie! Zapraszamy do oglądania!

Firma STALCO rozpoczyna z Nowym Rokiem 2022 proces rebrandingu i zmienia swoje logo. W procesie rebrandingu chodzi o znacznie więcej niż jedynie o kolory, logo i motto marki - chodzi o zaprezentowanie istoty naszej firmy i sposobu, w jaki przedstawiamy się światu zewnętrznemu. Naszym niezmiennym celem jest „Budowanie zaufania”, dlatego zależy nam by przejść przez cały ten proces wspólnie z Państwem – naszymi Partnerami Biznesowymi.