Opryskiwacz akumulatorowy SPS20-500
STALCO S-97373
  • Marka STALCO
  • Numer katalogowy: S-97373
  • EAN: 5904012161016
  • Dysza regulowana
  • Miękki uchwyt
  • Pasek na ramię
Pokaż pełny opis
za szt.
w magazynie: dostępny
Kup teraz
Opis produktu
W czasie walki z chwastami wato zastosować Opryskiwacz akumulatorowy SPS20-500. To narzędzie przydatne przy intensywnym i długotrwałym oprysku. Dzięki zasilaniu akumulatorem można prowadzić prace z dala od zabudowań i bez konieczności częstego pompowania. Sprawdzi się to przede wszystkim przy dużych powierzchniach. Warto zastosować go do pracy w sadach i szkółkach ogrodniczych. Będzie przydatny przy pielęgnacji chodnika i parkingu przed domem. Opryskiwacz akumulatorowy SPS20-500 STALCO jest bardzo wydajny. Silnik uzyskuje ciśnienie robocze do 2 bar. Przepływ wody na poziomie 0,5 litra na minutę i zbiornik o pojemności 7,5 litra ułatwiają prowadzenie nawet bardzo intensywnych oprysków. Narzędzie jest lekkie, a jego noszenie ułatwia jeszcze dodatkowy pasek na ramię. W zestawie do urządzenia dodano lancę, wąż o długości 1,4 metra i pasek na ramię.
CECHY I ZALETY
CECHY:
  • Dysza regulowana
  • Miękki uchwyt
  • Pasek na ramię
DANE TECHNICZNE:
Napięcie znamionowe 20V
Typ akumulatora Li-Ion S-Volt battery system
Przepływ wody: 0,5l/min
Ciśnienie maks.: 2 bar
Średnica dyszy: 1,7mm