Pompa ogrodowa 1100W GPP1100LCD STALCO PERFECT S056198666
STALCO PERFECT S056198666
  • Marka STALCO PERFECT
  • Numer katalogowy: S056198666
  • EAN: 5905947975815
  • Zabezpieczenie przed pracą na sucho
  • Czujnik ciśnienia
  • Wyświetlacz LCD
  • Uchwyt transportowy
  • Programowanie czasu pracy
Pokaż pełny opis
za szt.
w magazynie: dostępny
Kup teraz
Opis produktu
Pompa zasilana jest napięciem 230V i wyposażona w silnik o mocy 1100W, który zapewnia maksymalny przepływ 4300 l/h oraz wysokie ciśnienie do 4,5 bar. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosząca 47 m umożliwia skuteczne zasilanie systemów nawadniających, zraszaczy oraz punktów poboru wody. Maksymalna głębokość zasysania 8 m pozwala na pobór wody ze studni, zbiorników czy beczek.
Pompa GPP1100LCD przeznaczona jest do pracy z wodą czystą, o maksymalnej średnicy cząstek stałych do 0,5 mm i maksymalnej temperaturze 35°C. Przyłącze o średnicy G 1 zapewnia kompatybilność z typowymi instalacjami ogrodowymi. Stopień ochrony IPX4 chroni urządzenie przed bryzgami wody podczas pracy na zewnątrz.
Najważniejsze cechy urządzenia:
Zaawansowane sterowanie elektroniczne – tryb automatyczny, ciągły i czasowy
Silnik 1100W – wysokie ciśnienie do 4,5 bar
Czujnik ciśnienia i czytelny wyświetlacz LCD
Uchwyt transportowy – wygodne przenoszenie
Dane techniczne:
  • Napięcie znamionowe: 230V
  • Moc znamionowa: 1100W
  • Maks. przepływ: 4300 l/h
  • Maks. ciśnienie: 4,5 bar
  • Maks. wysokość podnoszenia: 47 m
  • Maks. głębokość zasysania: 8m
  • Średnica przyłącza: G 1
  • Maks. średnica cząstek stałych: 0,5 mm
  • Maks. temperatura tłoczonej wody: 35°C